Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire veszélyes párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszélyes párkapcsolati szempontból olyan férfival járni aki biszexuális?

Figyelt kérdés
Elmondta, hogy az férfiakkal is volt. Viszont már beleszerettem. Ő is szeret de félek, hogy a későbbiekben félrelép. Valamennyire taszít az is, hogy férfiakkal volt szexuális kapcsolata ha őszinte akarok lenni. Már fél éve együtt vagyunk.
2016. szept. 20. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Az egyik csajnak a munkahelyen biszexuális pasija volt, reggel mindig úgy köszöntünk a csajnak hogy: " Na mivan ma reggel is sz*ros farkat szoptál?"
2016. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazán elit munkahely lehetett, tele intelligens emberekkel.
2016. szept. 20. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Mikor sörözni megy egy haverjával akkor is féltékenykedned kell.
2016. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy féltékeny lennék. De ilyen ember véleménye mint a tied nem is érdekel. Remélem a csaj vagy az élet jól bemos neked azért amiért így viselkedsz az olyan emberekkel akik nem heterók.
2016. szept. 20. 20:15
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a ferjem az. Nagyon jol megvagyunk, engem nem zavar. Most unnepeljuk a 4. hazassagi evfordulonkat, 7eve vagyunk egyutt, gyerek is van.
2016. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,hogy fogadtad el,hogy az? Mert ha belegondolok, hogy férfiakkal is volt rosszul érzem magam, de szeretem is ne értsd félre. Mondjuk nemrégóta tudom. Attól is tartok,hogy idővel lehet férfiakkal is lenne vagy nemtudom.
2016. szept. 20. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért nehéz lehet az a tudat, hogy nem csak te elégíted ki orálisan a férjed, hanem ő is más férfit. Vagy nem csak te kapsz popóba krémet, hanem ő is. Elismerésem! :)
2016. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Ez szerintem tök hülyeség. Attól mert valaki biszexuális nem jelenti azt, hogy nem hűséges. Nagyon sok ember teljesen külön fajként kezeli a biszexuálisokat, pedig semmivel sem másabbak. Nyilván van olyan köztük aki megcsalhat, de heteróknál is van ilyen. Annyi, hogy náluk lehetnek nők és férfiak is, de ha az illető hűséges típus akkor tök mindegy.
2016. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Vagy elfogadod, hogy te nem tudsz neki mindent megadni, ergo elnézed hogy néha szájbatömi egy-két pasi, vagy lelépsz.

Az is veszély, hogy átbillenhet a homo irányba, te akkor feleslegessé válsz.

Meg hát a kicsivel nagyobb egészségügyi kockázatok is. ott vannak.

2016. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

A kérdező gondolatai állnak közel hozzám.


Nem tudnék férfiként tekinteni olyanra, akinek már más férfi farka járt a szájában vagy a fenekében.


24/L

2016. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!