Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nárcisztikus vagy pszichopata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus vagy pszichopata jellemvonásokkal bíró férfi mindig visszapróbálkozik az exeinél?

Figyelt kérdés
Itt most elsősorban magamra értem a kérdést, hogy vissza fog-e próbálkozni. Kb 1 évig nem fogadta el, hogy nem bírom a viselkedését, szakítottam vele, semmi nem lesz már és állandóan keresett! Minden fórumon, nyíltan, alattomosan és zaklatva egyaránt. Most úgy látom közösségi oldalakon, hogy új szerzeménye van. Ha vele nem jön neki össze, számíthatok rá, hogy vissza fog térni megint? Csak hogy hogy készüljek! Jelenleg 2 hónapja van teljes csend, eddig ez a legtöbb.

2017. júl. 6. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Szó nincs róla, akiről beszélsz inkább szociopata, ne keverjük már a szezont a fazonnal!
2017. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezekből nem lehet megállapítani. Direkten teljesen független ezektől.
2017. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
A leírásod alapján nem biztos, hogy pszichopata, ehhez több infó kellene. Nekem is volt egy igazi pszichopata exem, de ő mindig visszajött. Akkor is, ha új barátnője lett és "nagyon szerelmes" volt. Ő is maximum 2 hónapig bírta anélkül, hogy felkeresett volna. Ha tényleg pszichopata, úgy tudod lerázni a leghatékonyabban, ha belegázolsz az önbecsülésébe és lenézed. Onnantól meg fogja érteni, hogy téged már nem tud manipulálni.
2017. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szichopata könnyebben, de egyébként ez a skizofrénekre jellemző, meg a zaklatás, meg h nem veszi magát érszre.. ez így ha nárcisztikus és skizo. :)
2017. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha már van barátnője akkor nem vagy te akkkra durranás, hogy visszatérjen. Szerintem nen fog
2017. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Saját elmondásából tudom, hogy kapcsolataiból mindig más miatt ugrott ki. VAgy új nő, vagy a régihez vágyott vissza, de állítása szerint sosem csalt meg senkit. Nekik mindig óriási hárem kell, aki igazolja az egójukat, hogy milyen jók lennének, vagy voltak. Onnan gondolom, hogy pszicho, hogy végigmentünk a szokásos dolgokon: love bombing, feleségül akart venni 2 héten belül, minden tökéletes volt, az a túl szép, hogy igaz legyen. Mesélt nehéz gyerekkor, idióta zsarnok barátnőkről, mindenki sajnálja őt, mindenki csak drámázott mellette, ő meg milyen békés. Ehhez képest hamarosan ignorálni kezdett, ha vettem kedvenc koncertünkre jegyet, direkt máshova ment, tesztelgetett, ha ellentmondtam, tárgyakat dobált és ordítozott. Közben társaságban mesélte, mennyire labilis vagyok, mennyire nem így gondolta ő ezt és óriás rajongótábort épített magának a történeteivel. Családjával nagyon rossz volt mindig is a kapcsolata, munkájában elnyomó, törtető, hatalommániás. Minden megbeszélésre, vagy közeledésre ha konfliktus volt megalázással, ordibálással, alacsonyítással, kinevetéssel reagált. És hihetetlen agresszióval. Full full pszichopata. Beszélgetéseket rendszeresen felülírja, átírja, hülyének néz, kifelé meg mindenkinek tökéletes pasi és társ. És félek, hogy visszajön. Mellőlem is vagy hat exének írogatott, folyamatosan, ment nekik segíteni költözködni stb. amikor én éppen anyukáját látogattam Nyíregyházán kórházban. Szerintem pszichopata és nárcisztikus is egyben.
2017. júl. 6. 10:48
 7/15 A kérdező kommentje:
5-ös, tudom, hogy nem mindig léleksimogató, ha itt ír az ember, de a nem vagy te akkora durranás, az nem annyira esik jól valakinek, aki éppen poszttraumás stresszben van. Pszichopata, nárcisztikus emberrel való szakítás nem olyan, mint más szakítás. Nem igazak rá a miért nem jöttél el előbb, minek tűrtél ennyit stb. mondások. Teljesen más a lezárás, a megértés folyamata. És nem jó benne ilyen kommenteket olvasni, mikor kb. 2 hét után alapból azt érzi az ember egy ilyen kapcsolatban, hogy nem akkora durranás. És ez nagyon rossz, nehéz belőle kilábalni, visszatalálni az életbe. :(
2017. júl. 6. 10:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mintha csak az én exemről írtál volna. :D Annyi, hogy ő soha nem volt agresszív, inkább a nyugodt lelki terror fegyverével élt. Próbálkozni fog, az biztos. Nem is az a célja, hogy visszakapjon, csak élvezi hogy bosszanthat és nem hagy téged felejteni. Majd biztos be fog próbálkozni a kedveskedéssel, kitalálja hogy ő mennyi mindent megtett érted, csak te nem tudtad értékelni blabla... Én sem szabadultam még meg ettől az embertől. Egyetlen exét hajlandó békén hagyni, de csak mert az a lány összejött egy nagydarab veszélyesnek kinéző alakkal utána.
2017. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, #6-os kérdezőnek ment az előző válaszom.
2017. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Én is hasonlóban vagyok. Nehéz lezárni, nem olyan mint egy átlag kapcsolat. Kiszámithatatlan az egész. Doha nrm lehetsz benne biztos, hogy békén hagy.
2017. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!