Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális lenne ezért szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lenne ezért szakítani?

Figyelt kérdés

2 év alatt nagyon sokszor tettem fel kérdést a párkapcsolatommal kapcsolatban, sok negatív sok pozitív hozzászólást kaptam, de szerintem több volt a negatív.

A párom szeret nyelve kicsit más, másképpen áll a dolgokhoz, mást lát helyesnek, nem aggódik semmiért. A barátai se tudják hova tenni, hogy milyen érzelmileg.


Sokan azt hiszik, h nem szeret engem, sokan bántanak is miatta már lelkileg teljesen össze vagyok törve nemtudom kinek higgyek.

Én túlságosan szeretetigényes vagyok, párom nem annyira de mégis ha együtt vagyunk mindig boldoggá tesz, ha figyelemre van szükségem mindig megkapom, ha kétségeim más dolgok felől mindig felvidít és eloszlatja a gondolataimat. Viszont amikor burkoltan a szakításról akarok beszélni, nem engedi, inkább elviccelődik a nap végére meg szomorúan közli, h nem érti miért akarok ilyen rossz dolgokról beszélgetni. :(


A legjobb barátom is azzal jött, h nem szeret majd mutattam neki egy levelet amit a barátom írt a kapcsolatunk 1-2 dolgairól akkor Ő azt mondta, hogy tényleg szeret csak gyerekes és más a hozzáállása.


A kérdésem ezek után az, hogy normális az hogy én sokszor a gyakoris emberek válasza miatt aggódok és akarok szakítani a barátommal? Hülye lennék?



2017. júl. 8. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem lennél hülye. Ha valami nem tetszik,és nem lehet rajta javítani,akkor mi értelme? Ebbe akarsz besavanyodni?
2017. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, h nem lehet rajta javítani!
2017. júl. 8. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdésem ezek után az, hogy normális az hogy én sokszor a gyakoris emberek válasza miatt aggódok és akarok szakítani a barátommal? Hülye lennék?"


Rábíznál-e egy benzinkutat egy pirománra?


Tudod, aki a saját párkapcsolatát (ami kábé a legfőbb értéke az egész életében) fogja, és totál nóném - ráadásul eléggé párkapcsolatellenes(!) - emberkékre bízza, az nagyon khmm... "nemszázas".


Szóval azt akartam mondani, hogy nézd meg, mik a lehetőségeid mondjuk VELE, mik a lehetőségeid NÉLKÜLE (és itt most a realitásokból indulj ki, ne a vágyaidból), aztán aszerint dönts.

De magadról mindig TE DÖNTS!

2017. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. Ha már kiirtad a kérdésed, olvasd el a válaszokat, értékeld, szelektáld a hasznos infokat. A döntés a te kezedben van, mérlegelj.
2017. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi keppen sem szabad masok velemenye miatt szakitani a baratoddal. Viszont hogy itt kerdezel, es te magad szakitani akarsz vele az azt jelenti hogy eleve ketsegeid vannak felole, es nem szereted ot vagy nem illetek ossze.
2017. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!