Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkor sírnak a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor sírnak a férfiak, amikor a másik már ki akar lépni a kapcsolatból, és esetleg meg is teszi a lépést?

Figyelt kérdés
Páromtól elköltöztem, nagyon fájt, de elbizonytalanodtam. Nagyon sokszor megbántott, lealázott, mégis szeretem. És fáj látnom, hogy szenved, sír, könyörög, hogy menjek vissza hozzá. De már annyira eltaposott, hogy nem tudom mit érzek iránta.
2017. júl. 10. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem az a tudás, hogy megtartom a nőt, hanem az, ha vissza tudom sírni, minden változás nélkül. Vissza jön, onnantól nincs menekvés.
2017. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

A férfiak nem sírnak ilyesmin, csak a puncis kisfiúk.

Tőlem már sok nő lépett le, és még sok nő is fog lelépni. De a reakcióm ilyenkor kb. annyi, hogy "csá", aztán megyek kocsmázni a haverokkal.

Egy nő se ér annyit, hogy akár a legkisebb mértékben sajnáljam, hogy vége.

2017. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked van egy személyes tapasztalatod a barátoddal. Miért kérdezel akkor általánosságban a férfiakról? Tudod, a férfiak sokfélék. Mert emberek.


A barátod nyilván azért vinnyog, mert kb. egy kamaszfiú értelmi és érzelmi színvonalán mozog, de ez nem jellemző minden férfira.

2017. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, mikor sírjanak? Amikor minden hepi?
2017. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%

Azért akkor sírnak(más amelyik, én sem) mert a "kedves" barátnő elfelejt kommunikálni felém, és érezteti velem, hogy minden hepi, és jó. Hogy szeret főzni, odafigyelni, sürögni-forgogni, és jaj, ne csináljak semmit, mert útban vagyok.

Oké.

Utána meg szakít, mert nem csináltam meg, amit elképzelt, gondolt, stb...

KI A TKÖM ÉRTI NŐK TÖBBSÉGÉT??????

2017. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!