Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gyerekes vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyerekes vagyok, ha zavar, hogy a párom lájkolt valamit?

Figyelt kérdés

Kérlek először olvassátok el!

Nem vagyunk Face-függők, én leginkább a saját kis bizniszem miatt járok fel és néha ismerősökkel beszélgetek, párom mikor van ideje kicsit többet, és szórakozás miatt használja.

Szokott 'lájkolni' ezt-azt, autókat, motrokat, videókat, szóval csak olyan dolgokat ami valójában is azt jelenti, hogy tetszik neki.

A minap pedig két lány a környékről, akikkel régebb jóban voltam, de mára már nagyon megváltoztak, és szó szerint r/banc0k lettek, azzal dicsekedtek, hogy sikerült jogsit szerezniük, ezt mutogatták a képen, a párom meg mindkettőt bejálkolta.


Azért nem értem az egészet, mert mindig mikor szóba jön a két csaj együtt botránkozunk azon, amiket müvelnek és ő mondta, hogy nem birja őket, szóval nevet rajtuk. Most meg mégis tetszik neki,hogy jogsit szereztek. Ez a kettő számomra ellentmondás és eléggé zavar.


Nem mondtam még neki semmit, nem tudok most reálisan gondolkodni, de nyomaszt. 21N


2017. júl. 11. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló esetben én azért lájkoltam mert elismertem hogy a hülye pic...nak végre sikerűlt letenni a vizsgáját. Igazából az volt bennem hogy nahát ilyen is létezik? Szerintem ennyin ne aggódj! Majd ha újra meg újra csinálja akkor ülj le vele és mond el hogy zavar.
2017. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jogsit szerez akit nem szeretek az nekem is tetszene, mert +1 ok amiért kinyiffanhat.

30/f

2017. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Hát olyan hogy újra, pont hasonló szituban nem hinném, hogy lesz. Másnak is lájkolta az ilyet, de az nem zavart, mert tudtam, hogy alapból is ismerősök, haverok, jóban vannak.

Viszont ez nekem úgy ütött be, hogy nekem kibeszéli és lenézi őket, közben meg tetszik neki amit csinálnak.

Bár lehet az van, amit te is irtál, csak le kellene higgadnom.

Nem tudom mondjam-e el neki. Az eszemmel tudom, hogy lehet semmiség, és megharagudhat, viszont nem tudom kiverni a fejemből.

2017. júl. 11. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tettek jogsit, nyomott egy likeot mert nincs gratulálok gomb. Szerintem csak erről van szó.

30/f

2017. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tapló télapó válasza:
51%
Hohohohó! Komolyan ennyire unatkozol? Vannak, de legalábbis lesznek az életben nagyobb gondjaid is.
2017. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az új ruciját lájkolta a lánynak. Jogsit szerzett, ezt azért el lehet ismerni egy lájkkal. Ha annyira utáljátok őket, hogy már ez sem ér meg egy lájkolt, akkor töröljétek őket az ismerősök közül, és kész, de ebből párkapcsolati problémát generálni túlzás.
2017. júl. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!