Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy a barátom hazudik nekem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A barátom megbeszélt egy találkozót két olyan "barátjával" akik csak lefelé húzzák és viszik bele a rosszba...ezt a barátságot én sosem pártoltam és most valahogy rossz érzésem lett ezzel kapcsolatban, így beléptem a barátom facebookjába (tudom, hogy nem kellett volna, de így legalább kiderült, hogy hazudik)

Ugyanis megláttam, hogy megbeszélte ezzel a 2 "baráttal" hogy elmennek szórakozóhelyre piálni, de közben a barátom nekem azt mondja, hogy csak átmegy a haverjaihoz és nem fog inni.

Majd miután lebeszélték, hogy pontosan melyik szórakozóhelyre is mennek és mennyi pénzt vigyenek piára és előtte hol "alapozzanak" kitörölte a beszélgetést

Majd mikor rákérdezek továbbra is nekem azt mondja, hogy otthon lesznek és nem iszik

Tudniillik teljesen kifordul magából ha iszik

Mitévő legyek?

Köszönöm a segítséget előre is



2017. júl. 12. 11:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolkozás nélkül dobnám.
2017. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem egy kapcsolat a bizalomra épül. Ha nincs bizalom, nincs kapcsolat. Belépni más Facebook-fiókjába pedig bűncselekmény.
2017. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez többszörösen is szakítóok lenne.
2017. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Két oldala van ennek a dolognak:


Egy kapcsolatban régen rossz, ha az egyik fél nem mer valamit elmondani a másiknak, tartva a reakciójától. Hisztizel, ha találkozik velük? Durci van, ha iszik? Kiabálsz vele, összevesztek?


És a másik fele, hogy ő a rosszabbik utat választotta: Azaz nem leült veled ezt megbeszélni, hanem hazudozik, és titokban járkál, mint egy megfenyített kamasz.


Rátok fér egy nagy beszélgetés, de ennyi alapján azt mondanám, semmi keresnivalótok egymás mellett.


(A facebookba való belépést nem is kommentálnám...)

2017. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én megjelennék a megbeszélt helyen. "mintha véletlen" kerültünk volna össze. Aztán várnám a reakcióját.


De a lényeg, hogy akkor otthon mindenképp el kéne beszélgetni utána arról miért kell titkolni dolgokat a másik előtt. Ő nem egy kamasz, te meg az anyja vagy.


És igazából, ha ő nem látja be, hogy miért rossz, ha velük barátkozik, és a te "kényszeredre" hanyagolja őket, akkor becsaptad magad is és őt is.


Én nem akadályoznám, teljesen semleges lennék a témában, ha ő neki a haverjai kellenek, akkor tessék. Amíg ő nem érzi azt, hogy neki rossz az a társaság, addig hozzájuk fog húzni. Nem tudod megtagadtatni vele. És ez szül ilyen titkolózós rendszert. Meg, hogy nem őszinte veled.

2017. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Igazából alapból nem szoktam hisztizni, ha elmegy szórakozni, csak ennél a 2 fiúnál, ugyanis kínálgatják neki a "nem legális bogyókat" így a velük való barátságot elég erősen elutasítom

Talán emiatt is titkolózik előttem, de sokkal inkább örülnék neki, ha inkább elmondta volna

Lassan 2 éve vagyunk együtt, és ez egy olyan probléma (mármint ennek a 2 fiúnak a társasága), ami kezdetek óta jelen van a kapcsolatunkban

Mivel eleinte ők szét is akartak szedni minket, de a barátom szerint csak hülyéskedtek, nem akartak semmi rosszat, de onnantól én szóba sem álltam velük

2017. júl. 12. 11:47
 7/33 anonim ***** válasza:
30%
Kalap sz...rt sem ér ez: az egyik nyomoz a másik után ( én pl. ezért téged dobnálak), a másik meg hazudozik és piál...ez is ok a szakításra a részedről...
2017. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
Egy piás, (drogos?),hazudós emberrel kapcsolatban lenni - mégis miért?
2017. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne mar hogy a csajt szidjátok itt is amikor jogosan nyomozott, meg eleve miert ne léphetne be? Nekem csak egyszer mondana hogy ne merjek nyomozni, ott dobnam egybol. Akinek nincs titkolni valója az igenis meg engedi hogy be lépj...

Igy legalabb nincs atbszva a feje, mer az a szemet kepes lett

volt hazudni neki. ja es berúgva történnek meg a buliba a bajok ..általában.

2017. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
hazudnia kell neked, ha a haverjaival akar találkozni?
2017. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!