Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elhanyagol és hazudik arról hogy merre jár. Mit tennétek? Hogyan tudnék úgy igazán ráijeszteni hogy ha nem hagyja ezt abba akkor elhagyom?

Figyelt kérdés
A barátommal csak hétvégén tudunk találkozni mert én még egyetemre járok és elég kevés az időm. Tegnap (péntek) találkoztunk délután mire estefelé közölte hogy ő fáradt és aludna már (náluk voltunk tehát ez egy célzás volt hogy menjek haza). Mivel az utóbbi 2-3 hétben elég sokszor lerázott és én tudom a facebook jelszavát (ő nem tud róla) ezért megnéztem és általában minden ilyen lerázás után átment a legjobb haverjához vagy elmentek valamerre. Nem csajozós és semmi jele nem is volt annak hogy csajozna a facebookjában sem. Ja és ezzel a legjobb haverjával minden nap találkozik. Miért ráz le miattam engem is? Egyszer már összevesztem vele ezen nagyon és akkor megígérte hogy nem.lesz több ilyen, de ugyan úgy csinálja.. Most szereztem megerősítést hogy tényleg mindig a haverjával van miután leráz de még most is tagadja! Hogy ijesszek rá? Vagy el kéne hagynom?
2017. jan. 14. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem nő vagyok, de ha hazudna komoly dologban akkor azt nagyon nem tolerálnám, súlyos esetben megköszönném neki az együtt töltött időt és viszlát.

Magadban gondold át, hogy megéri-e együtt maradni, látsz-e reményt változásra, utána valószínűleg jobban tudsz dönteni.

Apróbetűs megjegyzés: azért az információszerzési módszereiden lenne mit finomítani...

2017. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
El kéne hagynod.
2017. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijesztgesd, hagyd el.. Nem becsül téged!
2017. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez elég féreg dolog! akkor miért nem mondja meg, hogy figyelj sörözni kéne a cimbivel, eljössz, vagy most ezt letudom, de holnap a tiéd vagyok?

ilyen egyszerű lenne.

am sztem durcázz be. ha keres, csak immel-ámmal írj vissza, vagy egyáltalán ne.

aztán ha megkérdi mi a baj, valamit találj ki, hogy honnan tudod h ő bulizni járkál miközben téged elküld.

Ez rosszul esik neked stb stb, úgyárzed hogy elhanyagol bla bla sírj neki egy sort.

És bárhogy fogadkozik meg szabadkozik, mond hogy kérsz pár napot hogy átgondold ezt, addig jolenne ha nem írogatna, meg keresne....

sztem ez beválhat.

2017. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A végén kiderül, hogy meleg, és te csak a fedezéke vagy, hogy ne kelljen nyiltan felvállalnia, de az is lehet, hogy csak tényleg nem vagy annyira fontos neki, mint a barátja.


Ha ez zavar, akkor hagyd el, a legnehezebb az emberek értékrendjét megváltoztatni, a szokásokat könnyebb.

2017. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ijesztegetni, játszmázni.. Minek? A képedbe hazudik, ez pont elég ok a szakításra.
2017. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Miért ráz le miattam engem is?" Mi van?
2017. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

"én tudom a facebook jelszavát (ő nem tud róla)"


De szánalmas vagy...

2017. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!