Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el a baratomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a baratomnak, hogy szajon csokolt a haverom?

Figyelt kérdés

Elmentem a bevasarlo kozpontba ahol talalkoztam par mar volt osztaly tarsakkal ket fiuval. Az egyikuk elkisert a sparba es kozben beszelgettunk. Aztan amikor mentem a buszmegalloba akkor szoba hozta,hogy talalkozhatnank a nyaron tobbet, jol erezte magat velem, jol el beszelgettunk. Mondtam neki, okes ebben benne vagyok, mert azt gondoltam haverok vagyunk meg mindig. Aztan elkoszont tolem, megfogta az arcomat azthittem puszit akar adni, de mar furcsalottam is,hogy jezus mit akar eltoltam magamtol a melkasanal fogva erre gyors szajon csokolt. Tenyleg gyorsan tortent, es elis toltam magamtol de tulajdonkeppen utanam kapott. Ugy csinaltam mintha nem tortent volna semmi es jott is a buszom ugy hogy en csak elkoszontem tole aztan mentem is haza a baratomhoz.


Kaptam a haveromtol egy uzenetet,hogy maradjon a mi titkunk az a szajra csok. De gaz mar. Nem mondtam el a baratomnak,kicsapna a balhet es azt hinne hagytam magam, kozben meg vilag eletemben nem gondoltam volna, hogy a haverom ram mozdulna vagy megakarna csokolni. Puszit mar kaptam tole,olelest is. Este felhivott a haverom a baratom latta a kijelzon,hogy egy fiu hiv. Es kerdezte ki az, en meg tok zavarban voltam, nem akartam felvenni a telefont. Erre a baratom unszolt,hogy na hat valaki hiv most miert nem veszem fel? Erre mondtam hogy nem fontos, de utana meg haromszor biztos hivott a haverom a baratom mar furcsalta farkas szemet nezett velem,kerdezte ki ez a srac? Tudattam vele,hogy volt osztaly tarsam. Felvettem a telefont, de nem mertem elvonulni,mert az feltuno lett volna. Viszont szerintem tobb mint a felet lehetett hallani amit mondott a haverom is telon keresztul. A baratom huzogatta a szemoldoket. Annyit tudott csak meg,hogy ugye a haverommal osszefutottam es elkisert vasarolni. Mar onmagaban ez zavarhatta legalabbis nem kifejezetten orult neki, de nem veszekedtunk.

Nagyon lelkiismeret furdalasom van. Szerintetek mondjam el neki,hogy mi tortent? Nyomaszt,hogy titkoloznom kell, nem akarok tobbet talalkozni a haverommal, de amugy megbeszeltunk egy kozos mozit is. Es ertem jonne kocsival mert elotte beugranank az anyukajahoz es megakarja mutatni az uj kis kutyakat.


21/N


2017. júl. 15. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarok tobbet talalkozni a haverommal, de amugy megbeszeltunk egy kozos mozit is. Es ertem jonne kocsival mert elotte beugranank az anyukajahoz es megakarja mutatni az uj kis kutyakat."


nem elég, hogy már most gyanús vagy a barátodnak, hogy titkolózol, de még moziznátok meg anyukához beugranátok :D

Aradszky Lászlótól szeretném kérni az Olaj a tűzre c. számot, küldeném minden naiv lánynak és aki szereti!

2017. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Van, ami kutyának hívja a bélyeggyűjteményt. 😂
2017. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
*aki
2017. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben elmondanam, es befejeznem az ujabb randik megbeszeleset egy masik hapsival, mikozben parom van. Mert a haver tovabbra sem baratkent akar veled idot tolteni, de valoszinuleg erre rajtad kivul mindenki rajott.
2017. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ki fontosabb a haverod vagy a barátod?

Ha a barátod akkor mond meg a havernak, hogy nem szeretnél vele találkozni.

Ha valaki hív 3x telón meg írogat, az már gyanús mert ilyet csak az csinál aki akar tőled valamit és ezt bárki levágja, ha ezután el is mennél vele kocsikázni meg moziba, akkor a cuccaid az ajtóban találnád össze pakolva mire haza érnél és azzal fordulhatnál is meg.

2017. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Meg akkor beszeltuk meg a talalkozot amikor mentunk vasarolni es a buszmegalloban elkoszont. De nem akarok vele sehova se menni igy. Viszont ha nem megyek akkor meg hivogatni fog es az ismet gyanus lesz. Eddig mindig sikeresen akkor hivott amikor ott volt a baratom is.
2017. júl. 15. 12:06
 7/25 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem hogy inkabb jo lenne mindent elmondani a baratomnak es nem kell titkolozni? Igy lelkiismeret furdalasom van es nem tudom hogy mi legyen.
2017. júl. 15. 12:07
 8/25 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hivogat, hiszen belemesz vele randikba is siman a pasid hata mogott, igy azt uzened neki, hogy nalad igy is szabad a palya, probalkozhat elhoditani, hiszen szarsz a pasi fejere.
2017. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem randi akart lenni. Talalkozas csak egy ismerossel.
2017. júl. 15. 12:12
 10/25 anonim ***** válasza:

Azért még potyáznál egyet a vallomás előtt?


NEM!


Előtte vallj be mindent.

2017. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!