Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak fontosabbak a haverok mint én? Miért titkolózik?

Figyelt kérdés

Hetente 2-3 estét biztosan együtt isznak és sokszor részegségig fajul. Emiatt szinte nincsenek is randijaink,csak egymáshoz szoktunk átjárni. Szabadságot miattuk vesz ki, ha én kérem,hogy menjünk el ide vagy oda,akkor neki nincs rá ideje. Mostanában már meg sem mondja őszintén,hogy meddig buliznak éjszaka,csak terel.

Eleinte sem volt sokkal jobb a helyzet, de mostanában nagyon elfajult. Már 1éve együtt vagyunk, de a napokban kiborultam emiatt. Lehet ezen javítani? Nem szeretnék szakítani,inkább megoldani szeretném a problémát. Vagy nincs rá esély?



2017. júl. 13. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet,h van elettarsa es azt leplezi ezekkel a dolgokkal??

Eleg gyynusan viselkedik.

N

2017. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyet hagyd a francba és keress egy normális kapcsolatot.
2017. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

Van rá esély, legyél pozitívabb. :) Mennyi idősek vagytok?

Szerintem azzal semmi gond nincs, hogy a haverokkal van és szabadságot vessz ki miattuk. Több embernek nehéz megszervezni a "közös bulit", mint kettőtöknek. Jó lenne megbeszélni ezt vele...

2017. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ő 30, én 23. Szerintem már komolyabbnak kellene lennie ennyi idősen.

Az biztos,hogy nincs másik nő a képben.

2017. júl. 13. 00:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hanyagolnam. Ha 19 eves lenne meg komolyodhatna, de mar abban a korosztalyban is vannak normalis felfogasu sracok.

Mi egyutt megyunk a haverokkal inni altalaban, nekem eleve antipatikus aki nem kepes a parjat bevonni a haveri korbe. Nalunk mindenki igy csinalja.

2017. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Mi is szoktunk együtt menni,de nekem nincs igényem erre,maximum heti 1x.
2017. júl. 13. 00:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem hajlandó a megoldásra ha ennyire figyelmen kivül hagy. Azért megbeszélheted vele is ezt, de kicsi az esély, hogy változtat ezen.
2017. júl. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Dugason kívül miből áll a kapcsolatotok?

Na, ezen gondolkozz.....!!!

2017. júl. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
30 éves alkesz. Még is mit akarsz tőle? Arra vagy jó, hogy józan pillanataiba, tudja valami nedves, meleg helyre bedugni.
2017. júl. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

Van rá lehetőség, hogy vele tarts? És menj vele?...

30 éves korodra már megszoksz egy életformát, ahhoz általában már ragaszkodsz...

Ő ilyen, szeret haverokkal iszogatni...

De ezt tudnod kellett már amikor összejöttetek...

Ha mindig tiltod neki, csak azt éred el, hogy nem lesz őszinte veled...


Amúgy elárulok egy titkot rólunk pasikról, utáljuk, ha valaki folyton elhozza a barátnőjét a haveri kanbulijainkra... előbb utóbb kihagyjuk őt a bulikból.

2017. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!