Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ha szeretnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha szeretnék a barátommal napi 1-2 mondatnál többet beszélni?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja tart köztünk a dolog. Mindennap írunk egymásnak valamennyit. Eleinte sokkal aktívabb volt, mindig kérdezgetett, viszont mostanában már napi 1-2 mondatot ír csak. Nekem ez rettentő kevés. Amikor találkozunk minden rendben van, de amikor nem, akkor olyan minimális a kommunikáció, hogy komolyan elgondolkozom, akar-e tőlem valamit.

Normális elvárás tőlem az, hogy szeretném ha kicsit többet beszélnénk egy nap? És itt nem azt értem, hogy 3 mondatot, hanem, hogy normálisan megbeszéljük kivel mi volt, kicsit hosszabban ha lehet... Vagy ennyire az elején ezt még ne is várjam el? Attól félek később is ez lenne, ami biztos, hogy vitákat szülne.

Hetente átlagban kb kétszer találkozunk, és abból van, hogy ott is alszom nála. Akkor minden rendben van.


23L


2017. júl. 16. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem most ért véget egy pont ugyanilyen ismerkedésem, heti 1-2 tali, akkor minden oké, de azonkívül egyre kevesebbet beszéltünk és részéről egyre erőltetettebbnek éreztem. Mondtam neki, hogy nekem ez kevés...kb úgy reagált rá, mint aki szarik bele, úgyhogy el is engedtem. Szerintem nem érdekled eléggé, vagy van más, akivel kavargat, téged pedig még talonban tart. Tudom, ezt fájdalmas elhinni, de ha egy pasit igazán érdekelsz, vagy érez irántad, az nem éri be ennyivel.
2017. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nem normális és ezt vele kéne személyesen megbeszélni...
2017. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Korábban már feljött ez témának, és ő hozta fel. Mondta, hogy a korábbi barátnőivel is keveset beszélt.

Akkor én voltam a bolond, mert mondtam, hogy akkor írjon és annyit amennyit szeretne. Nem vagyok annak a híve, hogy valakire ráerőltessem magam, viszont azt se gondoltam volna, hogy tényleg ennyire keveset fog írni.


Megint mások szerint viszont teljesen normális az, hogy ennyire az elején ilyen keveset beszélünk.

Sőt, egyik ismerősöm még azt is tanácsolta, hogy ne beszéljünk egyáltalán 2-3 napig, mert ha majd együtt élünk sok lesz, hogy állandóan együtt vagyunk.

2017. júl. 16. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig pont az elején kéne lennie annak az érzésnek, hogy folyton egymással akartok lenni. Ha ez most nincs meg, később miért lenne?
2017. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az őszinte lelkesedés kommunikációt szül. Nálatok ez nincs meg részéről. Dönts!!!
2017. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amikor találkozunk minden okés, állandóan ölelget, elmegyünk erre-arra.

Csak amikor nem találkozunk, akkor van ez.


Mit csináljak üljek le vele beszélni erről, vagy dobjam? :/

2017. júl. 16. 15:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit megbeszélni. Tanuld meg, hogy egy pasinál mindig a tettek beszélnek. Gondolod, ha odalenne érted, nem azon lenne, hogy minden nap lásson, vagy ha az nem, felhívna többször, vagy írna?
2017. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egyikotoknek se jut eszebe, hogy nem nagy messenger magus a gyerek es jobban preferalja a face to face torteno kommunikaciot? Komolyan...
2017. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 én akkor is keveslem a heti 1-2 találkát. De ezt mindenki döntse el maga, mik az igényei egy kapcsolatban.
2017. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nekem a heti 1-2 találka nem lenne kevés, főleg úgy nem, hogy abból egyszer szinte mindig ott alszom.

De így, hogy ez mellett szinte semmit nem beszélünk, kevés.

2017. júl. 16. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!