Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért ézem így....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ézem így. Mással is volt már ez?

Figyelt kérdés
Még sosem volt párkapcsolatom (21/L) és annyira elkeseredett vagyok, hogy igazából nem érdekelne az sem, hogy milyen a srac. Nem erdekelne ha bantana vagy akarmi de legalabb ugy lenne valakim. Annyira remenytelennek erzem igy az egesz eletem.... nem is voltam fiuval es kezd fogyni az ido. Egy huszoneves sracnak mar fontos a szexualitas :( ugy erzem sosem lesz senkim

2017. júl. 18. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam 20 éves, és nem volt még senkije. El van keseredve, pedig okos, rendes srác.
2017. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor most lány vagy vagy fiú?
2017. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lany. Kimaradt az elejebol egy resz bocsanat, hogy felek is igazabol egy kapcsolattol mert egy huszoneves fiu mar szexelni akar, en pedig meg sosem voltam senkivel
2017. júl. 18. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még senkim soha.

De attól nem lesz jobb,ha neki állok bőgni és elkeseredek teljesen.


Nőlj fel, és kicsit több kitartást! Azt pedig ne várd,hogy az öledbe boruljon a herceged.


19/L

2017. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

23 évesen volt először komoly kapcsolatom. Cseppet sem zavarta a tapasztalatlanságom, mert nem egy se-fejjel jöttem össze, hanem egy normális férfival.

Ennyire ne alázd meg magad, hogy mindegy ki, csak legyen! Ragadd meg a lehetőségeket, ismerkedj, akár társkeresőn, ha zárkózottabb vagy, de ne vesd oda magad az első szembejövőnek csak azért, mert végre pasi!

2017. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!