Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhinnétek ezt? Lefeküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek ezt? Lefeküdt mással?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel hazaértem a munkából, a barátnőm tudta jól hogy kések, igazából reggel helyett délre értem haza, éjjel dolgoztam. Ismerem őt mint a tenyeremet, már két éve együtt vagyunk, úgy hogy tudom mit szeret és mit nem. Fekete kanapénk van. Minden a legnagyobb rendben volt mikor hazaértem, leültem volna játszani kicsit a PS4-el, a kontroller a kanapén volt. Nyúlok oda érte, és látok csomó fehér foltot a kanapén, fröccsenéseket... Akkor nem fogtam fel de nem ment ki a fejemből, de kezdtem sejteni, hogy az valaki spermája... Rákérdeztem hogy mi ömlött ki oda, erre elakadtak a szavai, dadogott, és azt hazudta, hogy rendelt egy girosz tálat egy olyan sós joghurtal, éd kiömlött véletlen picit... A bökkenő csak az, hogy a barátnőm gyűlöli azt a török sós joghurtot!! Összevesztem vele ezen, hogy ugyan ne mondja már, ez spermának néz ki, és ő amúgyis utálja azt a joghurtot... Mindvégig fura volt, azóta is fura... Arra hivatkozik, hogy megkívánta de nem ízlett neki! Na de akkor miért habogott?? Ráadásul az egész kanapé össze volt ugrálva.... Nem merte feszíteni tovább a húrt, így csak akkor takarította fel, amikor én már aludtam... Szerintem oda száradt sperma volt és lefeküdt mással... Mindennek tetejébe : soha nem szokott enni a lakásban sehol sem, csak az étkező asztalon!!!! Mit tennétek a helyemben?
2017. júl. 14. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Eléggé necces, hogy megdugták.

De valahogy kamuszagot is érzek.

2017. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

hát elég gyanús, és hol van a gyros tál tálja?

sőt kérdezz rá random, hogy honnan rendelte

lehet tényleg kamuzott

2017. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ennél több bizonyíték kell neked? Tiszta sor, hogy mi történt, ellent mond a barátnőd saját magának és a reakciója alapján sem őszinte. Megcsalt. 1000%
2017. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Ha veled kefél és összekoszoljátok meg gyűritek a tett színhelyét, utánatok sem szoktatok eltakarítani és rendet tenni? Ki az az igényes ember, aki a spermafoltokat csak úgy lazán a kanapén hagyja? Még úgy simán is gáz, ha olyannal szexelsz, akivel minden erkölcsi dilemma nélkül nyíltan megteheted, de ha már félredug az ember, az ilyesmire még inkább alap, hogy figyel.

Nekem nem reális ez az egész sztori.

2017. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem nyaltad meg, hogy megbizonyosodj róla, hogy tényleg g.e.c.i :D Vagy legalább megszagolhattad volna még tuti volt valami szaga, ha másnap észrevetted.


Ezek után én azonnali hatállyal elbocsátottam volna a csajt ez nem is kérdés. Gondolj bele lehet még a ps4-eddel is játszott miközben fröcskölte szét a g.e.c.i.t. a lakásban, milyen beteg perverz állat... de kicsit komolyabban én tényleg kibsztam volna a csajt azonnal nem kell itt a félrebeszélés, főleg, ha tiéd a lakás akkor meg főleg az ablakon vágtam volna ki a cuccát!

2017. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem fékreqrt. Nem csodálkozom, manapság az emberek ezt olyan természetes módon teszik, mintha az alsóneműjüket cserélgetnék. 😬
2017. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

"i az az igényes ember, aki a spermafoltokat csak úgy lazán a kanapén hagyja?"


Igen, ezért mondom, hogy kicsit kamunak tűnik, de az is igaz, hogy én is jártam már úgy, hogy ráílveztem barátnőm hasára, majd kimentem megmosni a farkam.

Fél órával később beleléptem valamibe, hát egy kis csepp sperma volt a földön, lecsöppent és nem vettük észre.

2017. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Megtesz ilyet egy nő, azért figyel, hogy el legyen takarítva.

A másik, HA.............Ha megtette, igazat adok neki. Aki éjszaka dolgozik, késik és első haza érve a PS4, attól mit várjon egy nő? Sok jót nem várhat. Igényeket, így, vagy úgy, ki kell elégíteni.

2017. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Utolsónak valahol igaza van, hazaérsz reggel a munkába és rögtön PS? 🤔


Viszont én is utálom a vadast, de múltkor megkívántam és ettem egy tányérral...voltam már így más kajával is, szóval simán el tudom képzelni, hogy kaja volt. Meg az ellenkezőjét is. Nem tudom. Blokk megvan?

2017. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Én a kérdést nem hiszem el.
2017. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!