Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak a barátnőtöknek férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak a barátnőtöknek férfi parfüm illata van amikor haza ér?

Figyelt kérdés

Te mit mondanál, sejtenél, cselekednél ha a barátnőd úgy jön haza a jégkrémezés és élelmiszer vásárlás után,hogy tömény férfi parfüm illata van? Amikor megölelt és megcsókolt érezted az orrodban a tömény a parfüm illatot..

Nem úgy ismered a barátnődet,hogy könnyen kapható, nincsenek exek sem tevagy az első barátja, évek óta együtt vagytok (3év) nagyon szeret téged, ezt kimutatja, és nem adott okot különösebben a féltékenységre sem soha.

Mit mondanál, kérdeznél ezután? Mit tennél? De komolyan őszínte válaszokat érdekelnek FÉRFIAKTÓL!


N.22



2017. júl. 19. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Megnézném a naptárat. Látnám, hogy Húsvét van. Elfogadnám, hogy egy falusi szokást úgy próbálnak imitálni a nagyvárosban, hogy olcsó férfiparfümmel fújkodják a nőket. Ennék tojást meg sonkát. Kaláccsal. Tormával.
2017. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es az értelmes választ.
2017. júl. 19. 19:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezném? Ha nagyon nyögvenyelösen válaszol, akkor valszeg hazudik, ha valamit határozott érthető okot mond, akkkor is gyanakodnék kicsit, de talán elhinném neki. De mindenképp megbeszélném vele.
2017. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon szívesen kérdező. Bármikor szívesen segítek a problémák megoldásában.
2017. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű.44F
2017. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nő vagyok de a pasi helyében gyanakodnék. Azért kell rákérdezni mert racionàlis magyarázata is lehet pl. drogériába volt mert neked akar parfümöt venni.
2017. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
En no vagyok mondjuk, de nekem egyszer volt egy noi parfumom (nevezetesen valamelyik playboy), amit imadtam, nagyon finom, edes, noies illata volt, de ahogy urult ki az uveg, es mar csak az aljan volt egy pici, nagyon tomeny, eros pasi szaga lett. Egy darabig eszre sem vettem, nem szagolgatom en magamat, csak spricc, spricc es rohanok is. Csak egyszer anyukam jegyezte meg, hogy milyen pasi szagod van neked! Es akkor szagoltam meg az uveget, hogy total atfordult ilyen durva pasiszagba a parfumom. Na most evvel meg egy gyanakvo parral, szerintem.befurodtem volna kemenyen, hiaba nem csinaltam semmi "rosszat". Ki hinne ezt el, amikor gyanakszik?
2017. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet parfumot vett neked. Hosszabb ido tapasztalat után mondom hogy nem erdemes ilyenen kiakadni. Majd eldonti mit akar
2017. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Kérdés nélkül pofán vágnám. Mi az hogy kimozdult a házból engedély nélkül.
2017. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hinnék neki, nyilván. Te lennél az? Egy 22 éves lányka hol szavahihető? Ugyan már!
2017. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!