Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2-3 hete nem tudok beindulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3 hete nem tudok beindulni a páromra. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Már 7 éve együtt vagyunk, és eddig kissebb dolgokat leszámítva, nem volt problémánk a szexxel.De 2-3 hete, mikor együtt vagyunk egyszerűen nem tudok beindulni, nem érzek semmit, mikor hozzám ér. Lehet ennek lelki eredetű oka, vagy már az idő elteltével nem kívánom a páromat? Pedig nincs vele semmi bajom, mégis valami megváltozott.

Arra gondoltam, hogy mivel anyukám nagyon beteg lett, tudat alatt ez lehet a gát, hogy nem tudok koncetrálni. Szerintetek?


2007. nov. 23. 11:08
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia! Gondolom az anyukád betegsége nagy stressz neked. (nekem is az lenne). A stressz pedig köztudottan gátolja a szexet, csökkenti a vágyakat. Szerintem ne izgulj emiatt,a helyzet szerintem a stressz oldódásával javulni fog.

Amit tanácsolok, hogy azért közeledjetek egymáshoz simogassátok egymást, puszilgassátok,akár táncoljatok együtt stb. Az csak jól esik:) Még akkor is, ha nem izgulsz fel, mert így azért a kapcsolat megmarad. Tapasztalatból mondom, a férjemmel ez jó szolgálatot tett a szülés után a szex újrakezdéséhez:)


Vagy mi lenne, ha közösen kikapcsolódnátok? Kirándulás? Sportolás? Esetleg egy romantikus vacsi együtt? Ja és nézz magadba szeretsz csak úgy vele lenni? Az hogy nem akarsz vele együtt lenni csak a szexre vonatkozik vagy máshogy sem jó vele??? Szal ha a betegség miatti stresszhelyzet nem oldódik? És a vágyad nem tér vissza sztem kérdezd meg magadtól a következő kérdéseket és akkor érdemes gondolkodni, hogy miért nem...??? :)

2007. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami változás történhetett a párkapcsolatotokban. Ez lehet anyukád betegsége, de inkább veletek kapcsolatos. Az is lehet, hogy most inkább csak arra lenne szükséged, hogy összebújjatok, szeretgessen. .... Adj időt magadnak. A vágy vissza fog térni.


Amúgy meg az is normális, ha 7 év után csökken a libidó.

2007. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Párommal mikor összejöttünk éppen a válása végén járt, és egy kisfiút kellett elhagynia. Ez akkora pszichés stresszt okozott neki, hogy képtelen volt a szexre. NEm állt fel neki. Fél év telt el így ebben az állapotban. Összeköltöztünk és a kisfia a héten több napot van nálunk. LÁtta, hogy a kisfiú nem tört össze, kijön velem és egyszercsak megoldódott a probléma. A mai napig ezen rágódik, hogy mi lehetett vele akkor és nehogy visszajöjjön. Majdnem elhagyott emiatt,mert azt mondta jobbat érdemlek és nem tud nyújtani semmit. Türelmes voltam és megvolt az eredménye. Próbáljatok meg egy kis szexmentes időszakot. Ne erőltesd a dolgot, mert annál rosszabb lesz. Adj időt magadnak.

2007. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!