Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek vagy nem? Nagyon duhos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy nem? Nagyon duhos vagyok a paromra, ezert elfogadtam egy allasajanlatot, ami miatt 4 honapra penteken kulfoldre kellene utaznom. Meg fogom banni?

Figyelt kérdés
Sok problemank van mostanaban a parommal,amiket meg kellene oldanunk,mert ettol fugg a kapcsolatunk jovoje.De o az utobbi egy honapban mar harmadszor jott el piasan,majdnem reszegen hozzank.Ez nagyon bant,mert olyankor mar nem lehet normalisan beszelni vele.Legutobbi alkalommal megmondtam,hogy ha megegyszer ez elofordul,akkor vege,de ezekszerint nem foglalkozott vele.Most en mar szetorditottam a fejem,o pedig nyugodtan alszik,de holnap radobben,hogy pentektol mar nem leszek neki.
2011. aug. 31. 22:47
 1/9 BlacktigerXXX ***** válasza:
82%
legalább gond nélkül félreléphet. más örülne ha a párja havi egy nap jönne haza józanon, nem havi 3x részegen. :D
2011. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mantis religiosa ***** válasza:
A hosszú távollét a nagy tüzeket nagyobbá teszi, a kicsiket eloltja. Azt viszont megkérdezhetted volna, hogy miért kezdett(?) piálni. Amúgy meg mennél messzebbre mégy, a problémáid annál kisebbek lesznek!
2011. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy hogy kint kaptál melót! Menj!!!!!
2011. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

OFF:

Már boccs első de miért törvény az,hogy a ffiaknak inni kell?

Az exemet pont ezért dobtam....

2011. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlacktigerXXX ***** válasza:
nem törvény. csak egy példát mondtam.
2011. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja,amugy majusba lenne az eskuvonk,de mar nemtudom mi lesz,egyre kevesbe tudok hinni neki.

Kerdeztem tole,hogy miert csinalja,de erre vagy nem tudja a valaszt,vagy annyi,hogy egesz nap dolgozik es neha munka utan jol esik meginni 1-2 sort.Neki pedig a 2 sor mar sok,nagyon pias lesz tole.Szereti,csak nem birja.

2011. aug. 31. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 23:12


:DDDDD Esküvő? :DDDDD


Persze! Menj! Neked sem kell mindent elviselned!


Ha már most alkoholista, mit várnál tőle később?!


Amúgy megy a srác segítségre szorul! A rendszeres ivás is már alkoholizmus! Még akkor is az lenne ha nem okozna gondot!

Beszélj vele és mondd meg, hogy kap 4 hónapnyi gondolkodási időt! Azalatt kapja össze magát ha akar még tőled valamit!

2011. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BlacktigerXXX ***** válasza:

az utsó meg a kérdező. Kérdező valóban ne menj férhez. xD


agyban kevés vagy még hozzá. 2 sör? havi 3x? ugyan már. :D


nevetséges vagy.


utolsó te meg nem tudod mi az az alkoholizmus, mert 11 éves vagy. :D:D


uramisten

2011. szept. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsonak.Lehet,hogy igazad van,lehet,hogy tulreagaltam,De akkor nagyon bantott.Az volt a legrosszabb az egeszben,hogy par honapja komoly gondok vannak az egeszsegemmel,tegnap pedig eleg beteg voltam.O ezt tudta es azt hittem,hogy siet hozzam munka utan,de rossz arra gondolnom is,hogy ez eszebe se jutott,hanem beult sorozni.Azert irtam meg,hogy 2 sorrol van szo,mert szerintem nem alkoholista.Mar azota kibekultunk es megigerte,hogy nem lesz tobbet ilyen.Az utamat is lemondom,mert nem birok ki nelkule 4 honapot.
2011. szept. 1. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!