Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért követ be a barátom más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követ be a barátom más lányokat instagramon? Friss kapcsolat és privát fiókokat követ be.

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 13:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is ismerőseit...
2017. júl. 21. 13:15
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2017. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézelődni még lehet. Az még nem megcsalás. Más kérdés, hogy én is bekövetnék férfiakat a helyedben. Miért ne?
2017. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklik az emberek. :-)
2017. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Lájkolós fijju.


Menekülj.

2017. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk azért mert attól hogy kapcsolatban van veled, érintkezhet nőkkel is nemcsak a férfiakkal.

24/F

2017. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem állt meg a világ csak azért mert kapcsolatba került veled... Az élet megy tovább.
2017. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Oké, hogy kapcsolatban van, és nem állt meg az élet, de nem mondjátok már, hogy nektek jól esne, ha a barátotok állandóan jó csajok után kutatgatna a neten, őket lesegetné állandóan, hogy mikor milyen képet raknak ki magukról és mennyit mutatnak meg magukból.


Mert gondolom, ezeket a lányokat nem a szakmai életútjuk miatt követi vagy nem a közös tudományos érdeklődés miatt, hanem mert jól néznek ki. Róluk álmodozik, ezekre a nőkre gondol, mikor kiveri magának. Vagy mikor szexel a barátnőjével. Ennyi a baj.

2017. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Én azért szakítottam a barátommal mert indokolatlanul belémállt amiért lájkolgattam a meztelen fiúk fotóit amit nem is értek miért. Olyan jól néznek ki és helyesek addig meg a barátom a közelébe sincs egynek sem....Otthon feküdtünk én meg álmodoztam a jóképű pasikról ami nekem sosem lesz.

(hahhahaha)

2017. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát elég kiábrándító.


Hosszú idő után nagyon megfogott egy srác, valamilyen szinten valahogy közel is éreztem magamhoz, hogy egy hullámhosszon lehetünk.


Aztán így benyögött egy ilyen instagramos mondatot, hogy milyen fullos csaj valami random kicsit ismertebb csaj az instáján.


Ne haragudjatok, de az én szememben egy férfi ilyet nem csinál.. Persze nem fogadunk vakságot, de nem tartom ideálisnak, hogy kapcsolatban idegen vagy ismerős csajok instás vagy facebookos képeit követi, veri rá vagy sem, csorgatja a nyálát.


Azt sem szerettem, amikor valakivel találkoztam, és előtte volt nem rég az esküvője, majd bekövetett a közösségi médián ( publikus képek). Minek??


Az én szememben ez kiábrándító, már bocsánat, ha kapcsolatban mások külsője ennyire érdekel..

2017. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!