Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy itt sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy itt sokan sírnak, nyafognak, ám amikor privát levelezést folytatok, mindig kiderül, hogy hopp van itt egy kis barátság extrákkal kapcsolat és társai?

Figyelt kérdés
Komolyan, nem értem mire fel a rinyálás. Az emberek ennyira szeretik sajnáltatni magukat, hihetetlen.
2015. szept. 5. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nincs is szebb az anonim módon történő önsajnálatnál.
2015. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Clark Kent.. ***** válasza:
90%
Felesleges ezeknek az embereknek a viselkedésén filózni. El kell kerülni őket, az a legjobb.
2015. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%

Az emberek szeretik sajnáltatni magukat


MIRŐL BESZÉLSZ ?


A lányok szeretik sajnáltatni magukat aztán ha ráírsz elhajt a ge..cibe és kiderül hogy 8 f.asz hajt rá és válogat baz.meg hogy mit csináljon

2015. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
látom még nem ismered a nőket hogy mekkora egy állszentek :D
2015. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
A normális, átlagos srácnak vért izzadva meg kell küzdenie a nőért, eközben a "barátság extrákkal" (értsd: jóképű, esetleg tehetősebb) srác számára meg vígan dalolva teszik szét a lábukat.
2015. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Ámítástechnika ez az élet már csak ilyen igazságtalan
2015. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem soha nem volt ilyen "barátság extrákkal" kapcsolatom.
2015. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sosem lehetünk elég jártasak a témában. Igazából csak szemet szúrt, hogy panaszkodnak többen is, aztán valahogy csak kiderül, hogy közben szexkapcsolat, barátság extrákkal, nevezzük akárminek befigyel. Én elhiszem azt, hogy nem egyszerű konzervatív értékrendű embert megismerni manapság, de azért valahol furcsa nekem az, hogy mindig olyan panaszkodik, akinek aztán nem igazán lenne oka rá. Akinek meg igen, az csendben lapít sokszor. Eléggé unom ezt az álszent, képmutató magatartást bizonyos embermennyiségtől...
2015. szept. 6. 00:10
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
welcome to magyar társadalom! :D
2015. szept. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Eleve levelezést se folytatnék az oldal síró,nyafogó tagjaival(kicsi vagyok-nagy vagyok,ronda vagyok,vékony /kövér vagyok,és társai).
2015. szept. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!