Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel fél éve járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel fél éve járok egy fiúval, eddig nem törölte magát a társkeresőről, megkértem, hogy törölje magát, furát válaszolt?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy ha már megcsinálta a regisztrálást, miért törölné? Ez csak nekem nem érthető?

2017. júl. 24. 04:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajjj hat ez tenyleg fura. Nekem nem tetszik. Szerintem ez nem korrekt, olyan mintha masra varna, hatha jon valaki jobb.
2017. júl. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sajna nekem is ez fordult meg a fejemben:-(

(Én nem pontoztalak le, köszi a választ)

2017. júl. 24. 06:00
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Badoon pl van életre szóló szupererő 15 ezer forintért, ha egyszer kifizeti valaki jó, hogy nem fogja törölni, jó lesz még az ha esetleg szakít veled.
2017. júl. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem ezzel nincsen gond. Csak kicsit nyitottabbnak kéne lenni és nem korlátoltnak. Ha valahova regeltem volna társkereső oldalra és már x ideje ott vagyok, megismerkedem valakivel akivel együtt vagyok egy ideje és boldog vagyok vele, szeretem stb miért kéne törölnöm a fiókomat? Nem nézek fel többet, nem érdekel az oldal, de ha már fenn vagyok akkor miért töröljem.


Ha facebookon vagy gyakorin ismerem meg akkor töröljem a fiókomat??? Mert tudod ezeken a közösségi oldalakon is lehetne ismerkedni. Próbálj meg bízni a párodban. És nem aggodalmaskodni és pórázon rángatni a másikat.



19/L

2017. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Vagy akkor legyél teljesen korrekt. Töröld a gyakoris regedet ugyanis itt is lehet ismerkedni. Na látos b#meg ez már tuti nem tetszene neked sem.


19/L

2017. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

De ez nem társkereső. Mert akkor az utcára se menjenek ki, ott is leszólíthatják őket.


Azok kifejezetten társkereső oldalak.

2017. júl. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs különbség, itt is lehet ismerkedni sokan megis teszik. Társkeresőn,facebookon is lehet.
2017. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Ismerkedni elvileg bàrhol lehet,de mivel a tàrskereső direkt ere való màsra nem,így onnan tőrölhetné magàt ha komolyabb a szàndéka.Én is törölném magam,ha komoly pàrt talàlnék.Akkor minek nézzék tovàbb a képeim??
2017. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Jó, hogy törli magát félév után, vagy én törlöm őt az életemből. Normális kapcsolatban ezt kérni sem kell.


15 ezer forint? Ezért társkeresőzzön? Ez nem akkora összeg, amiért ott kellene maradnia, 3 program ára.


Újra jelzem, ez TÁRSKERESŐ, semmi más funkciója nincs, míg a gyakori, a szórakozóhelyek, egyéb oldalak a neten elsősorban más célt szolgálnak.



Én rákérdeznék, hogy miért sajnálja a reget törölni. Mi esett nehezére a regisztrálásban? Ha semmi, akkor majd újra regel, ha szakítottunk, de társkeresőzés és a kapcsolat nem fér össze.



Csendben megjegyzem, hogy egyszer ráírtam egy szimpi srácra, aki x ideje nem volt aktív. Kapta az emailt, hogy valaki írt neki. Feljött rámírt, találkoztunk, kiderült hogy haldoklik a kapcsolata(azaz nem szingli). Jól éreztük magunkat, szakított a csajjal és egy hétig randizgattunk utána minden nap.

2017. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bármelyik társkeresőn ki lehet írni, hogy kapcsolatban vagy, sokan meg is teszik.
2017. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!