Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számomra abszolút nem világos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra abszolút nem világos, miként közeledik felém a lány. Rákérdezzek, vagy hagyjam kiforrni a dolgot?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy belé voltam és vagyok most is esve. Ős is anno, és mostanában amikor együtt voltunk, találkozgattunk azt vettem észre, hogy újra vonzódik hozzám. Egy mintha megfordult volna vele a világ, és kerül.


nem tudom ,hogy azért, mert nem érdeklődtem iránta, kicsit mellőztem, és feladta, vagy mert úgy döntött, mégsem akar tőlem semmit, vagy ez csak vmi hülye játék/taktika, hogy így én keressem.


Tis beszélnétek vele? Mert tényleg nem tudom mi van. Hogy most barátilag tekintett rám nemrégiben, vagy vonzódott hozzám, meg hogy mi is ez az egész....


Tudom ,hogy az a legegyértelműbb, ah megbeszélem vele, de ti is tudjátok, hogy általában az ilyen beszélgetéseknek nincs jó vége....


Általában ilyenkor mindig az van, hogy az egyik ellöki magától a másikat...


2010. máj. 22. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy 16?

Na mindegy sztem próbálkozz be nála

2010. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csókold meg
2010. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne jóvége? Egyszerűen megmondod neki, hogy tetszik, vagy elhívod randizni. Sosem értettem a pasikat, hogy ez miért olyan nehéz. Félsz a visszautasítástól? Vagy miért? Egyáltalán nem biztos, hogy vissszautasítana. Főleg, ha tudod, hogy valaha érzett valamit irántad. Az nem múlik el csak úgy...


De komolyan mért nehéz beszélni erről?


18/L

2010. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!