Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy komolyan vegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy komolyan vegyen?

Figyelt kérdés
A párommal mostanában sajnos elég sok vitánk akad, viszont ő úgy gondolja, hogy azzal, hogy "bocsánat" vagy, hogy "ne haragudj" minden el van intézve, így bármit megtehet. Nagyon megvisel, amit mostanában tesz velem, és amikor azt mondtam neki, hogy ha így folytatja, szakítani fogunk, mert nekem ez nagyon nem fekszik, csak annyit reagált, hogy úgysem fogunk..kicsit elkeserít a hozzáállása, hiába beszéljük meg a problémákat, kb 10 perc múlva már úgy tesz, mintha nem is beszéltünk volna semmiről..
2017. júl. 25. 00:05
 1/7 PearlDiver ***** válasza:
Hát szakíts. Akkor majd tényleg komolyan vesz :)
2017. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Te is pontosan tudod, hogy ott KELLENE hagynod, de mivel tudja, hogy ugyis rabeszelne az ujrakezdesre, igy O azt sem venne komolyan. Feltetelezem Te sem akarod elhagyni, pedig most jo idot kulon kellene toltenetek ahhoz, hogy valtozzon a helyzet.

Tudom, nem a legokosabb megoldas, de igazabol ennek a problemanak a gyokere olyasmi lehet, mint a farkast kialto gyerek eseteben.

1.) tul sokszor fenyegetted azzal, hogy elhagyod de az sosem valosult meg.

2.) Tudja, hogy tulsagosan szereted ahhoz, hogy ne hagyd el veglegesen. Ez az eset azert hasonlit a "farkaskialtashoz", mert addig-addig fogod magadat a probleman ragni, amig egyszercsak ossze nem pakolsz es el nem huzol, a pali meg csak pislogva var majd, hogy mikor mesz vissza-ergo nem tesz semmit sem, az elejen azert, mert minek?! Utana pedig azert mert mar ciki lenne konyorogni neked. (Altalaban amugy az ilyen problemaval kuzkodo paroknal szokott az lenni, hogy megvalosul a szakitas, majd ra kb fel-1 ev utan ujra osszejonnek, vmilyen veletlen folytan, hacsak nem talal addig a masik valaki mast.)


Amugy ez egy ordogi kor, nincs erre jo recept szerintem. Ha nem erzed magadat tisztelve, feltve, stb akkor en a helyedben mozdulnek valamerre, nem biztos, hogy egybol szakitanek, egy ideig igyekeznek megbeszelni a problemat, de ha az sem hasznal.... Hat minden esetre remelem, hogy Nektek jol fog alakulni!

2017. júl. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos tényleg túlságosan szeretem, viszont muszáj lesz lépnem, ha nem akarok a diliházban kikötni..
2017. júl. 25. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:

"viszont ő úgy gondolja, hogy azzal, hogy "bocsánat" vagy, hogy "ne haragudj" minden el van intézve, így bármit megtehet"


De ha egyszer igaza van? Tudja jól, hogy következmény nélkül alázhat téged, hiszen eddig sem hagytad el érte. Értelmesebb ember ilyen helyzetben félreteszi az érzelmeit és nem kínozza magát egy ilyen kapcsolattal, szerelem ide vagy oda. Arra számítsd, hogy amikor tényleg megléped (és nem tűnsz hülyének, szóval előbb-utóbb meg fogod) akkor jön majd az ígérgetés és az, hogy lehazudja a csillagokat is az égről. Arra nagyon figyelj, hogy ennek ne dőlj be, sosem tartós a változás, egészen addig tart, amíg újra nem érzi nyeregben magát. Ez az ember nem tisztel és nem szeret téged, nem tudom mire vársz még.

2017. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is pont így vagyunk.

Csak nálunk én vagyok a férfi, aki nem hiszi, hogy lehagyják.


A baj ott kezdődött, hogy a nő 1000-szer eljátszotta, hogy el akar hagyni.

Szakítani akar. Jaj mi a baj. Kell egy új cipő.

Meg ilyenek.


Hát így hogy vegyem komolyan. Én mondtam neki, én csak 1x fogom ezt mondani.

2017. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálunk ő napi szinten dobálózik ezzel, én csak akkor mondom, ha már tényleg úgy érzem, nem bírom tovabb..
2017. júl. 25. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Attol meg, hogy csak akkor mondod, meg szavahihetetlen leszel a szemeben. Ez szerintem nem mas tovabbra sem, mint erzelmi manipulacio- meg akkor is, ha nem tudatos es nincs benne igazabol arto szandek.

Ha azt akarod, hogy vegyen komolyan, akkor kezd el betartani az igereteidet. Hidd el, csodakra kepes.

2017. júl. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!