Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti erre hogy regalánátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre hogy regalánátok? Szemet hunynátok felette?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretjük egymást,de egyszerűen annyiszor megsért,nem szándékosan,hogy gondolkodom az elhagyásán.


Megbeszéltem vele,nem egyszer,hogy inkább meg se szólaljon.Azt mondta megpróbálja,sokszor abban a momentumban rá is szóltam,de nem tudok vele mit csinálni.A probléma nem tűnt el.


Olyan kijelentései vannak,mint pl. "Szép melleid vannak,de jobb lenne,ha szilikonos lenne", "Jó ég,mekkora s#gged van", "Komolyan így akarsz dolgozni menni" , "Legközelebb bemutatom hogyan csináld,hogy az ember még élvezze is"

És ezekhez hasonlóak.Lehet,én reagálom túl,de abban a környezetben engem vérig sértenek.


Ti mit tennétek?

19/L



(Tudom,hogy végtelenül számalmas teljesen mások véleményére hagyatkozni,főleg ha van hideg-meleg felállás is,de eléggé össze vagyok zavarodva.Köszönöm a válaszokat!:) )


2017. júl. 25. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egek. Komolyan ez kell a mai fiatal lányoknak? annyira szánalmas, hogy ezt te eltűröd... régesrég ki kellett volna dobnod. de minimum hasonlóan kedvesen viselkedni vele, nem pedig szó nélkül tűrni. a lábtörlője vagy, nem a szerelme.
2017. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
-.-
2017. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért nyavalyogsz? Hisz láthatóan eltűröd, hogy lábtörlőnek használjon, akkor?!


Én a második iylen beszólására kidobtam volna. De a párom nem is mond ilyeneket, pont, hogy építő, amit mond, és ha valami nem tetszik neki, azt is emberi módon közli.

2017. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!