Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Miért birtokolják a nőt? Miért szólnak bele abba,hogy hogyan nézzen ki? (haj,ruha,smink stb) Miért verik őket? Miért ennyire érzéketlenek? És ezek után miért csodálkoznak,ha megcsalják őket? :/
2017. júl. 26. 18:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosits nem minden férfi ilyen

Mi is kérdezhetnénk, hogy hol vannak a rendes nők

2017. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Azért ilyenek, mert te a bunkókat hívod férfinek.
2017. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem, hogy az összes férfi ilyen. Én pl nem vagyok.


Szóval a kérdés úgy szólna helyesen, miért ilyenek a férfiak, mínusz én.

2017. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Rosszul tetted fel a kérdést, így hangzik helyesen:

"Miért jöttem össze olyan férfival, aki birtokol, beleszól, hogy hogyan nézzek ki, ver, érzéketlen, én meg erre megcsalom, mert egy olcsó Helga vagyok."


Ott van a válasz: mert egy olcsó Helga vagy.

2017. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Miért kell mindig általánosítani, azért ez mind egyszerre ritkán fordul elő.


Miért kell egy ilyennel összejönni? Együtt maradni?

2017. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ne általánosits én is mondhatnák hasonlókat a nőkről,de csak mert az exeim ealjadékok voltak még nem minden nő az,pedig nekem eddig csak a párjukat nem becsülő aggreszív,érzelmileg zsarolós nőkből jutott.
2017. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Már elnézést,de én sosem csaltam meg senkit. Ők engem igen. Az viszont előfordult,hogy beleszóltak a külsőmbe,megvertek stb. És nem is voltak kigyúrt macsók. Átlagos külsejük volt. Azt hittem mellettem megváltoznak, ha kedves leszek velük stb,de nem. :/ És a legrosszabb,hogy kinézek az ablakon,sétálok az utcán,sehol egy boldog pár,folyton vitatkoznak,és a srác lekever egyet a nőnek. Múltkor konkrétan a bolt közepén ordibált egy kan a nővel,hogy itt mindenki előtt véresre veri,és betöri az orrát..
2017. júl. 26. 18:52
 8/25 anonim ***** válasza:
5%
mert primitív ösztönlények :(
2017. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Akkor meg azok az olcsó Helgák, akik ezekkel összejönnek. Csak az a termék adható el, amire van kereslet.
2017. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

"Azt hittem mellettem megváltoznak..."

Szóval mégiscsak te vagy a naiv.


"És a legrosszabb,hogy kinézek az ablakon,sétálok az utcán,sehol egy boldog pár,folyton vitatkoznak,és a srác lekever egyet a nőnek."

Nem tudom hol élsz, de én szerencsére nem ezt látom magam körül.

2017. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!