Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti sem tudnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti sem tudnátok ezt tolerálni a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

A páromnak tényleg nincsenek barátnői. Egysem, vannak női ismerősei, de senkivel sem ápol haveri vagy baráti viszonyt. Férfi barátja viszont 4 is van neki akiket régebb óta ismer és tartja velük a kapcsolatot. Ritkán találkozik velük amióta együtt vagyunk,nehezen tolerálom,hogy férfiakat puszilgasson, velük menjen moziba, sétálni,kajálni. De nem tudok mit csinálni, próbáltam elfogadni ezt a helyzetet. Most lesz a születésnapja és szeretne kisebb bulit szervezni a lakásunkon. A négy férfi barát lenne ott és még két másik fiú akik a baráti társasághoz tartoznak. Én viszont nem lehetek ott, finoman, de megkért,hogy addíg menjek el hazulról a haverjaimhoz, szüleimhez. Ő máshol nem tud szervezni bulit. Nekem ez rosszul esett és nem értem miért nem lehetek ott? Azt mondja ezt fogjam fel csajos estének,senki nem jelent neki semmit. De neki csak férfi barátai vannak. Kérdeztem na de lesz a leánybúcsúján? Oda is férfiakat hív meg? Igen, mert az anyukája meghalt rákos volt, nővére,tesója meg nincsen és más barátnője sem. K***va jó. A barátaival akar lenni, mert régen volt velük és nem merne mellettem ökörködni. Szeretnének beszélgetni, de engem még a srácok sem akarnak látni, mert mindegyikük úgy tudom pipa rám,hogy én ilyen birtokló vagyok és nem tolerálom,hogy ölelgessék a csajomat és napi szinten férfiakkal találkozzon. A barátnőmnek ez nem gond, ezt tudom, csak most akar erre kérni. Én viszont a házunkba nem akarok látni ennyi f**t és nem, NEM maradhat enniy csávóval.


Nincs igazam? Nem akarok korlátozni és pórázon vezetni, elég teret adok neki és szeretem, de ez hü**e? Nem fogom hagyni,hogy 6 pasival bulizgasson. Ebből a fele szerintem szerelmes bele a másik fele meg minimum meg***ná.


Férfiak véleménye érdekel ti mit mondanátok, tennétek a helyemben?


A szakítás nem opció,mert ez bonyolultabb. Szeretem őt, 1 éve együtt vagyunk, nem akarom elveszíteni.


Hangsúlyozom férfiak válasza érdekel!


F/27


2017. júl. 22. 09:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
41%
Valaki biztos ráfog mászni az este folyamán ebben biztos vagyok...lesz iszogatás szórakozás, aztán előbb utóbb valaki az ital hatására tuti bátrabb lesz, netán szemtelenül rányomul a barátnődre, odanyúl barátnőd is kicsit spicces lesz gondolom , veszi a lapot erre a többiek is beindulnak lesz kis gang bang buli, amiből kimaradsz . De te ismered a barátnőd ez is csak egy opció, amit írtam és benne van a pakliban. Nos a 4 barát lehet nem érdekli tényleg , de lesz ott plusz 2 srác még, akik simán nyomulhatnak.
2017. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
A barátnőm úgy beszél a férfi barátairól mintha az összes az apja vagy minimum a bátyusa lenne. Nem érez irántuk semmit, nagyon ragaszkodik hozzám és szeret engem ezt érzem nekünk ettől függetlenül működött a kapcsolatunk kisebb nagyobb vitákkal. Viszont a srácokban nem bízom meg. A párom nem ihat alkoholt és nem is bírja. Mondtam neki azt is,hogy bárki rá mozdulhat kihasznàlja a helyzetet. "nem,nem, ők csak a barátaim". Mondjuk nem rég azt mondta,hogy beszél a srácokkal,hogy én is ott leszek. Erre kiderült ugye,hogy nee, ez tényleg csak róluk szóljon a barátnőm szülinapja..
2017. júl. 22. 09:29
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Nőként írom, én ezt nem tudnám tolerálni. Főleg, hogy szépen le is koptat, hogy addig te ott sem lehetsz. Van, akinek belefér az ilyen, nekem ez már nem az a kategória.
2017. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
74%
Necces. Nagy bizalom kéne hozzá. Ez meg kissé gáz, hogy téged elküld.
2017. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Ja, ne legyek ott,mert nem akarja,hogy mindenbe beleszóljak ha mesél a barátinak. Meg unatkoznék,mert nem ismerem annyira a srácokat meg ő feszélyezve lenne mellettem.
2017. júl. 22. 09:34
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

"NEM maradhat enniy csávóval. "

Korlátozni nem korlátozhatod, mert nem a tulajdonod. Amit tehetsz, hogy őszintén próbálod ezt megbeszélni vele, ha megérti és változtat, jó, ha nem, akkir pedig jelzed, hogy neked ez a kapcsolatba nem fér bele, folytassa ezt nyugodtan, de akkor nem maradsz vele.

2017. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Persze ezt úgy tálalja,hogy szomorú, de azért elküldene. Most meg bevan sértődve és önzőnek nevez, mert a szülinapján akar kicsit egyedül bulizni a barátaival én meg akadályozom és féltékeny vagyok. Hát b**a meg.
2017. júl. 22. 09:35
 8/37 A kérdező kommentje:

Kis milliószor beszéltem a fejével, de mindig azt mondja hogy bízzak már benne, nem csinál semmi rosszat! Én benne bízom, de a srácokban nem és tudom,hogy baj lenne ha nem vagyok ott..nem akarom elrontani a szülinapját, csak nekem ez sok.


Már szóba jött a leánybúcsú oda is ezeket a férfi barátait tudná meghívni,mert nincsenek lány barátai. Röhej! Én ezt elfogadtam, de azért nem így gondoltam..

2017. júl. 22. 09:38
 9/37 anonim ***** válasza:
79%

Pfú.

Odáig még-még valahogy elbirtam volna, hogy nincsenek lány barátok igy néha-néha találkozik és beszélget ezekkel... Na de hogy a saját lakásodból elküld, hogy hat fa/ival szórakozzon és egész éjjel bulikázhasson az 'kissé' kiverné a biztositékot. Na meg, hogy a saját szülinapja... inkább azokkal tölti, mint veled? Kicsit sincs olyan érzésed, hogy ők fontosabbak, mint te? Azért ez pofátlanság, ha már ilyet szervez, a minimum az, hogy a párját is meghivja a szülinapi bulijába, te nem érzed tiszteletlenségnek?

Mikor az én párom szervezett ilyet, a minimum az volt, hogy ott legyek, az időpontot is úgy rakta, amikor épp nem dolgoztam.

Ha ilyet mondana, hogy menjek el otthonról, minimum elküldeném őt a pasikhoz, szórakozza mi magát náluk, de ne az én lakásomon. Ez vicc komolyan. (és a lánybúcsú, remélem nem akarod megkérni a kezét......)

Akárhogy is irod, hogy a szakitás nem opció...a nődnek úgyis mindig jelen lesznek az életében ezek, és téged mindig zavarni is fog. Jó folyton olyat látni és abban élni, amit amúgy nem tolerálsz?

2017. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Ja, lehet van benne valami.

Amúgy mi egy hetet együtt töltünk. Majd utazni fogunk Horvátországba. Ez a szülinapja miatt is van így. Ezért is maradjak ki a szülinapi buliból..:/

2017. júl. 22. 09:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!