Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem jó neki miért nem lép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jó neki miért nem lép?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, akivel egy ideig szoros viszonyt ápoltunk.


A lelkem mélyén tudtam, hogy újra visszamegy a volt párjához. Innentől kezdve mi szigorúan csak ismerősi státuszba kerültünk.


De sajnos ő nagyon sok rosszat mesélt erről a nőröl, sem szexuálisan, sem pedig sehogy nem elégíti ki. egyszer félre is lépett a nő, de mégis együtt maradtak. Aztán szakítottak, de úgy döntöttek megpróbálják (sokadjára).


Velem jól érezte magát, az ágyban is passzoltunk.


Azt mondta nem tudja lezárni a múltját, nem csak ezzel a nővel, hanem az azelőttivel sem 100%ban.



Tudja jól, nem lesz köztünk semmiféle kapcsolat, ha neki ott a nő, viszont folymatosan keres, látni akar, próbálkozik, idegesíti ha mással találkozok.



Én sajnos elkezdtem érezni iránta, ezt biztosan sejti, vagy tudja.


De elutasított, mondván nem lenne nekem jó ez, mert ő sincs tisztában saját magával és káosz van a fejében.



Jól gondolom, hogy ha annyira rossz lenne neki azzal a nővel, akkor kilépne nem várna?


2017. júl. 28. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zűrös alak, fogalma sincs, mit akar. Ne ess bele, mert szívni fogsz!
2017. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elkezdtem hozzá kötődni, kedvelem nagyon. Viszont bennem is kavarognak a dolgok, mert egyszer azt érzem vele akarok lenni, máskor meg azt, hogy inkább ne is ismerném.
2017. júl. 28. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De könyörgöm! Azt írod, nem csak a mostani nővel nem tudja lezárni, hanem egy másikkal se! Lépj ki, amíg tudsz!
2017. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A mostanival megint együtt van.


De az azelőttivel nem beszél, csak "az élete része".. Vele álmodik.. Ilyenek.

2017. júl. 28. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Na és, neked jó az, hogy csak egy örök második maradsz?


21/L

2017. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez bánt a legjobban... :(
2017. júl. 28. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen választ vársz itt hiszen már kötödsz hozzá nem fogod vele megszakítani a kapcsolatot akármit mondanak és akárhogyan is bánik majd veled. Én is voltam második 3 évig de megelégeltem. Sajnálom hogy ezt írom de megérdemli hogy szenvedjen a mostani csajjal ha arra nem képes hogy lezárja. Kétlem hogy szerelmes lenne belé csak kapcsolatfüggő. Megszokta azt a csajt nehogy már másikkal jöjjön össze akit érdekel is. Ezzel csak magadnak fogsz ártani. Nem leszel teljesen boldog sose.
2017. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.


A férfi úgy érzi, hogy kifut az időböl, lassan gyereket akar, de azt mondta, hogy a csaj egy örökletes betegség miatt lehet szülni se fog tudni..


Én azt érzem hogy nem szerelmes ebbe a csajba, máskülönben nem jönne utánam..

2017. júl. 28. 15:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!