Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért, , félek" a csajoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, , félek" a csajoktól?

Figyelt kérdés

Hello! Az a problámám hogy már 19 fiú vagyok, de még mindig nem tudok gátlástalanul dumálni a csajokkal. Nem tudok becsajozni, pedig már nagyon kéne :S Nem vagyok természetes, nem tudom adni magam. Nem is vonzódnak hozzám. És ha dumálok is akkr is látják hogy be vagyok szarva .

lécci seegítsetek ! KÖSZI


2010. máj. 22. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
No hát a probléma egyértelmű, egy lány általában egy határozott srácra vágyik, aki a talpára tud állni ha kell. Ez tudat alatt is így van, hiszen hogyan is bízzam a fél életemet egy olyan srácra, aki még hozzám szólni sem mer... mi lesz ha valaki belém köt és nem tud/ nem mer megvédeni? Egy nőnek szüksége van arra, hogy érezze ő a nő, nem egy tutyi mutyi srácra. Én azt javaslom neked, hogy fejlesztgesd kicsit az önbizalmadat. Rengeteg könyv van róla, interneten is biztos találsz rengeteg cikket róla! Ha letudnál lazulni, és magadat tudnád adni, már is sokkal nagyobb előnnyel indulnál... 20/L
2010. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van ilyen... Nem egyszerű odamenni egy csajhoz és csak úgy lazán elkezdeni vele beszélgetni... Ezért találták fel a póstát, SMS-t, MSN-t!


Am meg ha ilyen görcsösen akarsz valakit, mind1 ki, cska legyen valaki alapon, akkor nem is fogsz tudni feloldódni!

2010. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Mert valójában vagy meleg vagy, vagy a csajok számára előnytelen a külsőd és nincs stílusod, amivel vonzanád a külsőd ellenére vonzanád őket. Ajánlok személyiségfejlesztő foglalkozásokat.
2010. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

az az érdekes hogy aki nem tetszik, azzal gátlástalanabbul tudok, csak pont aki bejön annál vagyok beszarva

2010. máj. 22. 22:23
 5/13 A kérdező kommentje:
22:23- nem vagyok meleg nagyon szeretem a csajokat. nem erről van szó.
2010. máj. 22. 22:24
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Van olyan aki szerint cuki ha kicsi félsz.

Viszont aki szerint nem, azzal speciálisan kell eljárni:

szarj a mellére, veresd le húggyal, nyald fel róla, hányd a szájába, és masszírozd meg a csiklóát egy sajtreszelővel! Tuti rád fog kattanni, levakarni sem tudod majd!

2010. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hát ez az, egy egyértelmű... :) Ezért kell fejleszteni kicsit az önbizalmad, mert ha az van, akkor kevésbé jössz zavarba, és ha kevésbé jössz zavarba, könnyebben adod önmagad! :)
2010. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért félsz tőllük,mert amikor nyalni akarsz nagy a fan szőrük,ezért könnyedén meg lehet fulladni,de ha van nálad egy fűnyíró gyorsan átméssz rajtuk,kb 5-10 perc.És utánna máris könnyebb a dolog:)
2010. máj. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mutizol talán képet is rólad? :)


nekem bejön ha a pasi picit szégyenlösebb tipus ;)


16/L

2010. máj. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha ez megnyugtat én is félek tőlük, pedig én is az vagyok. :)

Úgy érzem belém látnak és őket nem tudom átverni vagy nekik nem leszek elég jó.

Az átverős részt arra értem amikor nem feltétlenül komoly kapcsolatot akarok... de azalatt se ilyen durva átverést kell érteni egyszerűen csak kicsi színészkedést, taktikázást.

Az én megoldásom: magabiztosabb napjaimon kell csak próbálkozni. Jobbat egyelőre nem tudok, bocs. :D :(

2010. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!