Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni a féltékenységemet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom, ő is engem. És hiába tudom, érzem, hogy nem csalna meg, mégis írtó féltlkeny vagyok egy-két kolléganőjére. Hozzáteszem nem minden nő ismerősére vagyok, csak azokra a bizonyosakra.Mert tudom, hogy bejön nekik. Barátom nagyon közvetlen mindenkivel, és nem veszi észre, hogy ez nagyon sok esteben félreérthető, és ad féltenységre okot. Vagy ti nem így látjátok?! Mert ha már félreérti a másik fél is akkor szerintem benne van a hiba...
2007. nov. 23. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy egyedül kellene ezzel az érzéssel megküzdened. Nyugodtan említsd meg a barátodnak, hogy ez téged mennyire zavar. Ha fontos vagy neki, hidd el, tenni fog ellene. Ha nem veszi komolyan, gondolkodj el, vajon el tudod-e majd viselni az érzést, és egyáltalán megérdemel-e téged.
2007. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos,mi is ebben a cipőben jártunk,csak itt a Kedvesem volt a féltékeny,és én a közvetlen vidám nőszemély.Amikor már megteremtődött a bizalom,akkor is féltékeny volt mindenkire,aki esetleg nőként tekintett rám.Próbáltam neki elmagyarázni,h nem azért állok szóba valakivel,mert akarok tőle valamit,meg akikre féltékenykedik azokat régebb óta ismerem,mint őt,és ha akartunk volna egymástól valamit akkor már rég meg is tettük volna.Ő nem hitte.Mindaddig nem vetkőzte le a féltékenységét,amíg ki nem derült,h gyermeket várunk.Azóta békés és nyugodt,és velem együtt várja a kis jövevényt.

Sosem gondolta,h megcsalom,csak próbált mindenkit elzavarni mellőlem,mert veszélyforrás se legyen.Őszinte leszek,ha a párod olyan típusú embre,mint én,akkor ha te válaszút elé állítod,garantálom,h nem téged választ.Ő az a típusú ember,aki akkor a világ leghűségesebb és -szeretőbb és -gondoskodóbb párja,ha hagyod,h szabadon mászkáljon,és nem akarod bekorlátozni.Lehet,h néha megfordul a fejében más nő,de hidd el nem fog megcsalni,mert kordában tudja tartani az érzékeit,ha akarja,csak élezi a körmét néha a munkahelyi csajokon.Élvezi,h tetszik nekik,de ha a csajok meg nem erőszakolják,akkor nem fog házzájuk nyúlni soha.Nyugodj meg,és szeresd nagyon!

2007. nov. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Ha TUDOd hogy szeret, megadsz neki mindent, odafigyelsz magadra, akkor miért csalna meg????
2007. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A féltékenység nagyon rossz szokás! De ezt vele is meg kell beszélned,mert ha nagyon sokáig féltékenykedsz adódhat a probléma...és az veszekedéssel kezdődik...:S és csúnyán végződik (tapasztaltam),szval,ha tudod h szeret,és nem hazudik Neked,akkor nem sok esélyed lenne a féltékenykedésre!:)
2007. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!