Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudod hogy szeret a párod és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudod hogy szeret a párod és te is őt! Hogyan lehet azt a félelmet legyőzni hogy elveszítheted és lelép mással?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 14:22
 1/4 napietus ***** válasza:
100%
úgy, hogy elsősorban megtanulod szeretni önmagadat. akkor nem fogsz ezen aggódni, és így kevesebb eséllyel is fogod elveszíteni.
2011. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
önbizalommal, hogy meg tudod tartani
2011. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem van, ez csak jelent valamit.
2011. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ez csupan ido es bizalom kerdese:)

en is ugyanigy voltam vele,rettenetesen feltem attol,hogy elveszitem vagy megcsal...de par honap utan mar elmult,s ime,most ha azt mondana,hogy lelep,nem hinnem el,annyira megbizom marr benne,mert bizonyitotta is azt,hogy nagyon szerete..igaz,mar az eljegyzes kering a fejeben :D

Tehat nyugi,beszeld meg vele,s majd o is biztatni fog (velem is ezt tette parom) .. ha igazan szeret,persze :)

Sok sikert !! majd atmesz ezen is :)

2011. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!