Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálam van a barántőm telefonja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam van a barántőm telefonja, most látom, hogy írt neki egy csávó, hogy mikor találkozzanak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elhagyta a telóját, én pedig érte mentem. Igazából pár hete találkozgatunk meg minden, nem kimondva, de együtt vagyunk. Most láttam, hogy írt egy gyerek neki, hogy "Na, akkor mikor találkozunk?" Értitek.. Mintha már meg lett volna beszélve: "Na akkor.." Nem? Lazán megtudnám nézni kikkel és mit beszélget, de furdal a bűntudat így is, hogy ezt megláttam. Nagyon ideges vagyok és nem tudom mi lenne a helyes. Legszívesebben visszaírnék a verébnek, hogy eltakarodhatna igazán, de félek, hogy a csajnál elvágom magam. Viszont a tökös csávókat szereti, lehet jó pont is lenne.. Mit tennétek?
2017. júl. 29. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Idiota vagy. Nezd meg mit irt ha nagyon erdekel, de tudod attol meg hogy veled van, lehetnek srachaverjai. Ha nem igy gondolod, akkor hanyagold a noket az erdekukben, legyszi.
2017. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Irdd már ide be hogy miket beszélget jokis szaftos sztorik jöhetnének így estére:D
2017. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezd meg hogy ki ez a surmó, és hogy szerinte hányadán áll a kapcsolatotok.
2017. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mekkora poénbombák vagytok.. :D Száz ilyet adjon nektek az Isten, akkor legyen ekkora pofátok. :)
2017. júl. 29. 23:21
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
100 ilyet? Én már egy barátnönek is örülnék:Dxd
2017. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem tudom mit ugatsz itt bele, ha barátnőd sincsen meg esélyes, hogy nem is volt, nem tudom mi a helyzet. Ezt a helyzetet adja, ne barátnőt. :)
2017. júl. 29. 23:29
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat hogy beleszóltam neharagudj:(((
2017. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

" Legszívesebben visszaírnék a verébnek, hogy eltakarodhatna igazán, de félek, hogy a csajnál elvágom magam. Viszont a tökös csávókat szereti, lehet jó pont is lenne.. "


Azta... Veréb? Tökös csávó?

Kemény vagy tesa...


Azt kérded mit tennénk?


Ha a helyedben volnék: mondanám a lánynak hogy láttam az sms-t véletlenül. Ki a srác? megismerném én is. Aztán rákérdeznék, hogy ő hogyan gondolja most a kapcsolatunkat. Ha mondjuk másnap azt látná, hogy egy másik lánnyal smárolsz az utcán, akkor ő benne milyen érzéseket keltene? Akkor most együtt vagytok? vagy nem? Vajon megcsalásnak számít-e ha mással vagy? stb.


minden szabály, amit rád kimond, az természetesen oda-vissza rá is érvényes.

2017. júl. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Én valamelyik nap tudtam meg, hogy a "csajnak" akibe fülig szerelmes lettem, van valakije. Csak ezt így elfelejtette közölni. És neki kellett volna egy barát. Hát nem kapott.
2017. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Biztos,h te nem csak barat vagy? Ezt tisztazd.


Kerdd meg,h talalkozzatok 3-asban. Ha ezt visszautasitja,akkor nem csak baratok valoszinuleg.

Meg ne ird le a lanyt. Mar nem divat kizarolag azonos nemu baratokat tartani.

N

2017. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!