Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi folyik itt (nem Gyöngyösön)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi folyik itt (nem Gyöngyösön)?

Figyelt kérdés
Egyre több olyan kérdést olvasni és az életben is egyre több embernél látom ezt, hogy értelmes, tanult, dolgozó lányok ingyenélő, lusta, motiválatlan herékkel vannak kapcsolatban. Miért csinálják ezt bizonyos nők? Ennyire félnek az egyedülléttől? Ez számomra felfoghatatlan, közben meg sokszor rakják azokat a férfiakat, akik sokkal előrébb tartanak minden szempontból az ő barátjuknál.
2017. aug. 1. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Dongalába van a kisfiamnak.
2017. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
mi folyik itt Kalocsán a közmunkásoknál :-?
2017. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, ott élsz és ez a melód? Szar neked.
2017. aug. 1. 22:34
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azokat kellenne erről kérdezni elsősorban akik olyan párkapcsolatban élnek ahol a nő dolgozik, tanult,művelt a férfi pedig egy lusta di#nó, motiválatlan ingyenélő. (Tulajdonképpen a fordítottja is igaz. A nők között is van ilyen. ) Csak ugye az ember azt gondolná, hogy mára általánosan elfogadottá vált és nem okozhat gondot egy párkapcsolatban, ha a tradicionális felállással ellentétesen a pár tagjai közül a nő sikeresebb, esetleg többet keres, mint a férfi. Ezzel szemben az igazság az, hogy még mindig sokszor érzik a férfiak és a nők is egy fajta társadalmi elvárásként, hogy a férfiak teremtsék meg az anyagi biztonságot a párkapcsolatban vagy a családban. Ezért sokszor a párkapcsolat rovására megy, ha a nő keres többet vagy sikeresebb.

A probléma forrása szerintem itt kezdődik.Én úgy gondolom ma már egyre több nőben merült fel az igény a munkavállalás iránt, persze megmaradt a szokàsos női szerep - gyermekek világrahozatala, ellátása, gondozása és sok esetben nem csökkent a háztartás ellátására vonatkozó feladatkörük sem. Amiről viszont te írsz az most egy olyan jelenkori probléma ahol egy ilyen berögződött modellt viszonylag nehéz és sok idő megváltoztatni, de ugyanúgy, ahogy a randevúzásban, mára teljesen elfogadottá vált, hogy a nők kezdeményezzenek, úgy a párkapcsolatokban és a párkapcsolatokban is lassan-lassan, de elfogadottá vállik, hogy a nők ugyanannyit, vagy többet dolgozzanak, akár magasabb beosztásban és fizetéssel, mint a társuk. Én pl soha kezdenék olyan férfival aki olyan amilyen amit a kérdésed alatt írtál. Fontos lenne egy olyan férfikép melyet értékként, normálisként, követendőként ábrázolható. Akinek vannak elképzelései, tervei, motivált, elszánt,tanult, akitől tanulhatok is, és megáll a saját lábán. De az ideális mindenkinek más . Így talán nincs is értelme keresni a válaszokat,hogy pl bizonyos nők miért élnek olyan kapcsolatban ahol a férfi sz#t se csinál és nem partner, nem is passzolnak, sokkal jobb, értkébesebb férfit is találhatna magànak az illető. ( A fordítottja itt is igaz) De pl amúgy az emberek egyrészt elvárjàk, hogy a férfi legyen vezető, harcos, legyen a művészet vagy a munka hőse. Ezek az elvárások a küzdelem és versenyszellemet közvetítik. Nekem elsősorban pl erős igényem mutatkozik a biztonságérzetre, az érzelmi megnyilvánulásokra, empatikus, iránymutató, gyengéd férfiakra. Tény,hogy nincsenek könnyű helyzetben azok a férfiak, akik most keresnek párt maguknak. Mert szerintem is érthetetlen, hogy vannak olyanok akik inkább le passzolják azokat a férfiakat akik sokkal tapasztaltabbak az élet minden területén és minden téren sikeresebbek is. Inkább egy buta lusta fi#val van együtt a màsik. Talán megszokàs,talán tényleg félnek az emberek az egyedülléttől és nem mernek kilépni a kapcsolatból. Már elfogadták azt ami van.


19/L

2017. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Mert sok nőnek ez az elnyomás a komfortzónája, arra vannak trenírozva, hogy egy férfit ki kell szolgálni, mert ezt a mintát örökítették a szüleiktől, a felmenőktől. Nagyon sok nő manipulálható, sok férfi ügyesen hiteti el velük, hogy az@rt se ér az életük, csak a teremtés koronájának oldalán. És mindegy, hogy ehhez a férfi elért-e bármit az életben, pusztán attól, hogy neki farka van, már kész embernek érzi magát. Azok a férfiak, akik azon húzzák a pofájukat, hogy a nők ilyenek vagy olyanok, azt felejtik el, hogy a 21. században, ahol elvileg haladó szellemű emberek élnek, Magyarországon pl a kormányzó pártban NINCS női képviselő. Érted, barátom? Ma hazánkban elnyomás van, és nagyon kevés férfi éri fel ésszel, hogy egy nőnek ugyanolyan értékei lehetnek, mint nekik.

Én nem rinyálok, mert én találtam ilyen férfit, de g..isokáig kerestem.

2017. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
"Mi folyik itt (nem Gyöngyösön)?" --- A google szerint a Gyöngyös-patak!
2017. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!