Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzik úgy a fiúk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzik úgy a fiúk, hogy nem szabad elengedniük magukat, ha a barátnőjükkel buliznak? Hanem vigyázni kell rájuk, figyelni minden lépését és nem inkább önfeledten szórakozni.

Figyelt kérdés
Gondolom vannak kivételek, én ezt figyeltem meg. Ez szerintem rossz, nem tudják önmagukat adni...
2017. aug. 1. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert:

1. a legtöbb nő igényli az odafigyelést

2. ha magára hagyná és menne az orra után akkor meg tuti az lenne a baj, a sokkal nagyobb baj, hogy miért hagytál magamra..... a többiekkel jobban érzed magad mint velem és stb dumákat kapnánk a fejünkre

3. meg ha az ember nagyon eldobja magát az erőteljesen visszacsaphat még évek múlva is, akár szóban akár eredményben

2017. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!