Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy már nem akarom folytatni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. A barátnőm 18. 3 éve vagyunk együtt, vagy van az talán több is. Mostanában teljesen megváltozott, mintha élni akarna.Egyre jobban illik rá a Hooligans Királylány című száma...Na teljesen lényegtelen, megváltozott, egyre több csávóval találkozik...nem vagyok féltékeny, mert nem az a megcsalós, de hogy minden nap minimum 3-mal több a szám, az már zavar. Nem az a baj, hogy már nem szeretem, mert szeretem, csak ez nekem így nem megy, úgy érzem.És egyre kevesebbet van velem. Volt is köztünk mindig táv, én pesti vagyok, ő kom-megyei,falun lakik.Szóval ha én nem megyek hozzá, ő 100% hogy nem jön...Inkább elmegy az új haverjaival akárhova...Szóval kezd egy oldali kapcsolat lenni...Lehet élni akar, hiszen fiatal volt amikor összejöttünk.Hogyan mondhatnám meg neki hogy már nem akarok vele lenni?Mondjuk ha vége lenne, engem biztosan mélyebben érintene mint őt, de ....A válaszokat előre is köszönöm!
2010. máj. 23. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte....Később csak rosszabb lesz,ha szakítotok,vagy tartsatok szünetet.
2010. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Figyelj! Úgy érzem nekem terhes lett a kapcsolatunk, de én is úgy veszem észre hogy neked is az! Mindkettőnknek jobb lesz így."

<<Amúgy szerintem direkt érzékelteti veled hogy már nem érdekled>>

2010. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont így mondd el ezeket neki, ahogy most ide ezt leírtad
2010. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De annyira nem akarom elveszíteni...:(

De muszáj lesz...Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 23. 15:35
 5/6 anonim válasza:
tényleg szakítanod kéne vele.szerintem nem kell túlragozni, elmondod neki mit érzel és kész, aztán viszlát
2010. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Hát ez az egész nem kíván szakítást, csak egy hosszú beszélgetést, szerintem. Mert megoldható ha mindent alaposan átbeszéltek, és ha azután sem működik, akkor van lapát. És énis voltam már távkapcsban, és a pasinak kell mennie többször, mert nem várhatod el tőle hogy egyedül elmenjen, engem mondjuk féltett is a barátom. És igen lehet, hogy élni akar még egy kicsit, énis így szakítottam barátommal, de eleinte azt éreztem hogy csak idő kell, aztán rájöttem hogy egy kapcsolatban ha felmerül már a gondolat hogy idő vagy kiélés kell, akkor az már nem szerelem. Ha egy embert maradéktalanul szeretsz, akkor abban benne kell legyen az is, hogy el tudod vele képzelni az életed. 16/L
2010. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!