Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik internetes ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik internetes ismerkedős oldalon kapnak az átlagos nők a legtöbb levelet? Melyik helyen lehet legjobban építeni egy nőnek az egoját, önbizalmát?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem bármelyiken.

Az a baj, hogy ti nők csak ezzel szórakoztok sok oldalon, de fizikai cselekvés az nulla...szomorú...

40/F

2017. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az úrnak igaza van előttem.
2017. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Miért építi az önbizalmat,hogy sok pasi vadászik az eldobható ingyenpuncira?
2017. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

#3 Ugyanezt kérdem. Én itt is szoktam privátokat kapni, pedig ez egyáltalán nem ismerkedős oldal. Nyilván megmondom előre, hogy van barátom, de nem tudom, mit szólnának, ha ismerkednék, aztán képcserénél egy banya nézne vissza rájuk. :DDD


Az önbizalmamat ez persze egyáltalán nem növeli! Tudom, hogy ezek a srácok naponta akár 30-40 lányt is megkörnyékeznek ugyanazzal a szöveggel. Mondjuk jó pont, hogy vannak köztük egész kulturáltak is, nekik azért szurkolok, hogy legyen valaki~


21/L

2017. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Végre kiderült, amit már régóta gyanítottunk: hogy a kedves hölgyek mindenre használják a társkereső oldalakat, csak arra nem, amire valók. Csak kibújt az a fránya szög a zsákból :D
2017. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semelyiken. Az onbizalomnak semmi koze ahoz hogy hany levelet kapsz.
2017. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A randivonalon kb a regisztáció napján kapnak a csajok 10+ levelet akérmilyen külsővel.
2017. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedős oldalon sehol.


Önismerettel, önismereti tesztekkel foglalkozó oldalakat keress.

2017. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahol a legtöbb a felhasználó, Kérdező. Ugyanis mindegyiken a férfiak vannak 3-4-szeres túlerőben.
2017. aug. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!