Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy teljesen átlagos párkapcsolat. Adok-kapok SZÓBAN, de. Tűrjek?

Figyelt kérdés

Mivan akkor, ha a kapcsolat női tagja elkezd vergődni? Tehát ütlegel, rugdalózik. Ezt most a kapcsolat a hím tagjának el kellene viselnie?

Szóval a nő bánthatja a férfit, a férfi nem? Ugyan kérem, ez nem az a világ. Miért lenne ez megengedve? Én tűrjek, neki meg szabad mindent? Miért is?


2017. ápr. 7. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
CSomagold be a cuccaid és dobd ki vele együtt.
2017. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senki ne bántson senkit. Tedd amit #1 mond!
2017. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nő ver, az is erőszak. Ugyanúgy, mint fordítva.

Hagyd el

2017. ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1-2 alkalommal még hisztire foghatja de utána csapd meg helyettem is.Kössz! :D
2017. ápr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy tűrnöd kell? Én azt szoktam mondai, hogy van különbség a férfi és nő által elkövetett erőszak között a férfi ereje miatt, és sokan ezt félre értik, ugyanis ez nem jogosítja fel a nőt arra, hogy üssön. De te ne üss, hagyd ott ha nem jó vele és ész. Amúgy azt írod, hogy csak szóban megy a dolog, nem tudom, miből gondolod, hogy verekedni fog, de ha ettől félsz hagyd ott.
2017. ápr. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez ilyen formában,nem egy átlagos kapcsolat...


Ha nyugodt a nő,tisztázd le vele,hogy nincs több kapálózás!-mert az visszajár.


Ha még is előfordul öntsd képen hideg vizzel! -majd hagy ott,magában nem tud veszekedni-verekedni...


Ha ez sem használ fogadd meg az #1-es bölcs tanácsát .

2017. ápr. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A végtelenségig nyilván nem lehet tűrni ezt sem, de mielőtt visszaütnél, még nagyon sok mindent célszerűbb kipróbálni, pl. ott hagyni, megpróbálni megnyugtatni, lefogni stb. De a legfontosabb, hogy meg kell beszélni, hogy ez nem a megfelelő mód a problémák kezelésére, és elfogadhatatlan viselkedés egy kapcsolatban. Én túl sokszor nem tűrném el, az biztos.
2017. ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Eleinte csak szóban volt..

Aztán egyre többet mert megtenni. Sajnos elég sokat szokott hepciáskodni.


En az a fajta ember vagyok, ha problémánk van beszéljük meg, hisz felnőttek vagyunk. O sajnos nem. Még értelmesen sem lehet vele vitatkozni, mert kiabal, ordítozik éjjel. Tehát nincs tekintettel a szomszedokra, ami panellakás esetében fontos.. Azt nem is említettem, hogy gyógyszert szed, nem is gyengét..


Akkor hat egyedül marad.

2017. ápr. 7. 07:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azt nem értem miért vagytok még együtt. A kommented alapján eleve nagyon nem illetek össze...
2017. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell tűrni. A férfi döntése, hogy vele marad-e, vagy elhagyja
2017. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!