Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a 20 éves lányotoknak 34 éves barátja van?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a szüleimtől. Még mindig gyerekként kezelnek, leordítanak mindenért.

Egyik félnek se lenne igazságos, ha titkolnám ezt az egészet. Most nyáron itthon vagyok, tehát még ellenőriznek is...

Kitellik tőlük, hogy kitagadnak vagy nem engednek haza. A barátom van egy 1 éves kisfia is.

Komolynak indul a dolog, 3 hete találkozgatunk.


2017. aug. 6. 01:02
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
* barátomnak
2017. aug. 6. 01:03
 2/35 anonim ***** válasza:
80%

Én például nem szólnék semmit sem. 20 éves, érett, felnőtt nőről van szó, aki remélhetőleg tudja, hogy mit akar. Ráadásul ez az ő magánügye.


Az, hogy hagyod, hogy a szüleid porig rombolják az önbizalmadat és teljesen megbetegítsék a lelkedet, az szintén a te saját döntésed. Én már 18 éves koromtól fogva azon lettem volna, hogy legyen pénzem ahhoz, hogy minél távolabb kerülhessek tőlük.

2017. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
29%

otthon laksz a szüleiddel?

mert akkor eleve nem lehetsz egyenrangú partnere,mert nem tudod anyagilag támogatni a közös jövőt.

szóval kb háziállat státuszban lennél akit lehet dugni is.

tudom mert volt nekem is kb 15-18db fiatal barázdabillegető csajom 30 fölött.

viszont van kislányom is már és éppen ezért elmesélném neki a tapasztalataimat,és kiderülne,hogy az én meséimből tanul,vagy a saját kárából.

attól még ugyanúgy szeretném és eszem ágában sem volna kitagadni.

2017. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
47%

Egy 34 éves érett, családos férfi mit akarhat vajon egy, látszólag éretlen és instabil 20 éves csajtól.. Beindítja azokat az agytekervényeket 🤔

A szüleid véleményéd meg nem értem miért kéne kikérned. Nem fognak kidobni se kitagadni, ez biztos. Az nem egészséges hogy ellenőriznek.

2017. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Nem családos, több hónapja nincsenek együtt a volt barátnőjével, nem volt a felesége.

Pesten lakom albérletben, most jöttem haza a nyáron két hónapra. Vagyis dolgozom mellette így is.

2017. aug. 6. 01:22
 6/35 anonim ***** válasza:
31%

Ekkora provokáló kamut, hajnal egykor, gratulálok!


Komolynak induló kapcsolat, amiben a másik félnek egy éves gyereke van.. no more comment...

2017. aug. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Nem kamu.

Már miért ne lehetne komoly, attól mert van gyereke. Pont a csaj csalta meg egyébként, a gyerek viszont az övé, az biztos. Biztos, hogy nem megy vissza hozzá.

Egyébként pont attól tartok, hogy anyáék is így reagálnak.

2017. aug. 6. 01:26
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Azért 3 hét után én nem mondanám, hogy komoly a kapcsolat.

Várj amikor mondjuk 1 éve vagytok együtt, akkor ráérsz anyádéknak bemutatni.

2017. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
27%
Én azt mondanám hogy komoly apu komplexusod van..Az ilyen férfinak ha lehet az ilyet annak nevezni meg lehetne annyi esze hogy a maga korosztályából és nem egy mondjuk ki még kislánnyal szórakozik..20F
2017. aug. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
22%
3 hetig dugott mikor kedve volt. Most nem amikor akar, nem vagy keznel. Ennek a "komoly kapcsolatnak" vege lesz szeptemberre.
2017. aug. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!