Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzza ilyen sokáig?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel (én 36 ő 27) és még mindig nem jutottunk el odáig, hogy lefeküdjünk egymással. Néha érzem rajta, hogy akarná ő is de legtöbbször kifogást talál, elhúzódik mikor már komolyabbra fordulna. Azt mondta, neki több idő kell de nem értem, valahogy úgy érzem ez csak szöveg... Tudni kell, hogy alapból nem most ismerkedtünk meg, több éve egy társaságban vagyunk csak most jöttünk össze. Az elején rajta is látszott, hogy mennyire vonzódik hozzám, néha alig tudott leállni, aztán pár hete meg teljesen visszavonult, hideg ezen a téren. Szerintetek?

2017. aug. 6. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Lehet hogy szexet annyira nem akar, csak kapcsolatot, lelki tarsat.
2017. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy valami nőgyógyászati gondja van.
2017. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első, lehet csak az nekem nem annyira pálya, az embernek azért vannak szükségletei és én majd megőrülök érte...

Második, tuti nincs, ez 100% :)

2017. aug. 6. 19:01
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem lesz ebből semmi, ha több év ismeretség, és két hónap járás nem volt elég neki.
2017. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy prűd, vagy alacsony a libodója.
2017. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudod 100%-ra, hogy nincs hüvelygombája pl??? Nem biztos, hogy erről beszámolna neked, mivel kellemennek érezheti a szituációt.
2017. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs egyáltalán nem ez a probléma.
2017. aug. 6. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

"aztán pár hete meg teljesen visszavonult, hideg ezen a téren. Szerintetek?"


Szerintem vagy valaki megfektette, vagy valami történt köztetek, amitől "kiszeretett belőled".

2017. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet már volt jó pár szerinte párkapcsolata amiről aztán kiderült csak hosszútávú p.na vadászatnak bizonyúlt a srác részéről. Ha mindenkivel gyorsan lefeküdne mert hinne nekik akkor meg még ő lenne a rossz mert bizonyára könnyűvérű. Sokan ráérősen több projektet futtatva kivárnak azért két hónapot a szexért.
2017. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán nem kellett volna az elején leállítanod.

Most meg, hogy jobban megismert egyre kevésbé vagy vonzó számára.

2017. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!