Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kerül a lány? A saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül a lány? A saját érzései vagy az enyémek miatt?

Figyelt kérdés

Kerül. De igazából én nem mutattam ki neki az utóbbi időben, hogy mit érzek. Vagyis olykor-olykor hanyagoltam, nem koslattam utána, sőt, mindig ő üzent értem és keresett, és azt vettem észre, hogy vonzódik hozzám.


És egyszer csak, villámcsapás szerűen egyik napról a másikra fordult vele a világ. Nem keres. Kerül. Ha elhívtam vhova, kifogást talált ki.


Lehet attól, hogy mivel van barátja (elég szarul vannak, de másfél éves a kapcsolat) ezért bűnnek tartja, hogy vonzódik hozzám?


(Még egyszer mondom, hogy bár oda vagyok érte, de vigyáztam arra, hogy ebből keveset vegyen észre...vagy legalábbis ne legyen egyértelmű, mit szeretnék tőle....

Ezért gondolom, hogy nem a szokásos távolságtartásról van szó, amikor a csaj azért löki el a srácot, mert az bele van esve, és így könnyebb.... - sztem itt más lehet a háttérben...)


2010. máj. 23. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy.

Hány éves vagy?

2010. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
22 ő 21
2010. máj. 23. 21:31
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát én 19/L vagyok de azért megpróbálok segíteni hátha tudok...


Amikor te kerülted ugymond akkor volt olyan hogy lemondtál pár találkozot?

2010. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem. Én akkor cask annyiban változtattam a viselkedésemen, hogy nem kerestem, nem szerveztem közös talikat, órák után nem vártam meg, nem kísértem el ida-oda.


Ehelyett ő kísért el, írt SMS-t, MSN-en, talikat szervezett.

Örültem neki, mert ebből azt szűrtem le, hogy érdeklődik irántam, és ezek után következett be a változás a viselkedésébe

2010. máj. 23. 21:41
 5/15 anonim ***** válasza:

Aham vagyis az a kérdés hogy mi válthatta ki a változást.

Ötleted sincs?

2010. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na jó ez hülye kérdés volt.
2010. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az egyetlen ötletem, hogy bűnnek tartja, hogy vonzódik hozzám, mivel barátja van, ezért inkább, hogy úgymond kiverjen a fejéből, kerül.


Más magyarázatot nem tudok. Én nem csináltam semmit sem. Nem mondtam neki olyat, amivel elijeszthetném. MSN-re sem írtam ki semmit.


Igazából felakarom hívni, persze csak hogy érdeklődjek a hogyléte felől, ma vagy hnap, még nem döntöttem el.


De nemtom mi lehet...

2010. máj. 23. 21:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Tudod sztem a választ csak Te találhatod meg.

Te ismered.

Vagy egyszerűbb ha csak odamész és megkérdezed tőle hogy miért nem akar veled találkozni.

Hogy mi változott meg.

2010. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jó de most pár napig nem látjuk egymást. Amúgy megfogom kérdezni mindenképpen.


Csak úgy hírt adnék magamról, hogy tudja, nem feledem el....

2010. máj. 23. 21:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Személyesen jobb lenne sztem.

A szem sokat elárul :D

2010. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!