Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a véleményetek arról, ha Facebookon random rátok ír egy fiú?

Figyelt kérdés
Le állnatok vele dumálni? Tegyük fel hogy jol is nez ki de nem ismeritek. Egy varosba valók vagytok.

2017. aug. 8. 17:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Semmi velemenyem nincs rola. Tiltas, torles, es mar el is feledtem, hogy meg egy hulye nem erti a Facebook funkciojat.
2017. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem vagy semmi! Minek jeloltel vissza? Vissza fal a nagyi
2017. aug. 8. 17:49
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Megkérdezem, hogy ismerem-e valahonnan, ha a válasz nem, akkor írok neki, hogy van párom (csak ez ismeretleneknek kívülről biztonsági okokból nem látszik, mint semmi más információ sem) és elbúcsúzok
2017. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy látásbol, vagy valahonnan ismerhetitek egymást.
2017. aug. 8. 17:51
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sehol nem emlitettem, hogy visszajeloltem barkit is igy :D.
2017. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha latasbol ismerem ES bejon akkor beszelnek vele. Ha nem, akkor figyelmen kivul hagynam, max vegigmutogatnam, hogy nyomulni probalt valami nyomi. Ha latasbol sem ismerem, akkor detto az utobbi.
2017. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Ismeretlennek nem szoktam. Ha ismeretlen ír, azt sokszor észre se veszem, mert a facebook máshogy szokta kilistázni.


De most egy "szia hogy vagy?"-ra mit várnak az emberek? vagy a "s-náználak"-ra? lol


Ritkábban normális üzenet is jön, de nem érzem fontosnak reagálni vagy akár megnyitni őket.

2017. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Vegyétek csak el a maradék kedvüket szegény önbizalomhiányos srácoknak. :9
2017. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Megkérdezem, honnan ismer, aztán tiltom is.


Nem tudom, minek kell másokra random ráírogatni, ennyire senki nem lehet elkeseredett... vagy inkább szánalmas.

2017. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam, hogy random fiú ír rátok. Hanem, hogy random (csak ugy a semmiből) rátok ír egy fiú, akit látásbol ismerhettek.
2017. aug. 8. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!