Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek hogyan kéne reagálnom egy hasonló hisztire?

Figyelt kérdés

A barátnőm ritkán szokott hisztizni, de akkor nagyon. Kiszámíthatatlan, hogy mikor kezdi el, általában akkor, ha valami nem sikerül neki vagy ha rossz kedve van. Ilyenkor nem szól hozzám, hiába kedveskedek neki, eléggé visszautasító, nem hallgat rám és próbál lerázni. Elég bunkó tud lenni. A legutóbbi hisztije volt durva. Elvileg azért kezdett el hisztizni, mert válaszoltam egy "barátnője" kérdésére kedvesen. Elkezdte, hogy utál, megtiltja, hogy szeressem, szakítani akar, a volt barátját szereti még mindig, velem csak viccből jött össze, megbánta, hogy megismert engem, stb... ilyenkor bármit mondhatok neki, nem érdekli... nagyon sokat szoktam neki kedveskedni. Mindig mondom, hogy mennyire szeretem. Amikor lenyugszik, akkor mindig bocsánatot kér, nem gondolta komolyan ezeket, szeret, stb... Nincs hozzá szokva, hogy ennyire kedvesek vele, meg, hogy mindent megtesznek érte... Mindig egyedül volt és ahhoz van hozzászokva.

Nagyon szeretjük egymást, de nem tudom, hogyan éljem túl ezeket a hisztiket. Ilyenkor legyek vele, beszéljek, kedveskedjek vagy jobb, ha békén hagyom? Lányok, nektek mi jön be jobban ilyenkor? (ha az számít, akkor Ő 28, én meg 20)



2017. aug. 8. 21:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
78%
Erre nem lehet jól reagálni.Vannak lányok,akiknek ez olyan "most kiadom a dühöm,minthogy bennem maradjon".Nekem is vannak düh kitöréseim,de csak ritkán.Ha tul sokszor teszi ezt,akkor ülj le vele beszélgetni erről.Remélem tudtam segíteni. :)
2017. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

"a volt barátját szereti még mindig, velem csak viccből jött össze, megbánta, hogy megismert engem, stb"


Ilyen szöveg után hogyan tudsz még neki kedveskedni? Nincs neked önbecsülésed? Ki kellett volna már dobni régen.

2017. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem mondta komolyan, amikor hisztizik, akkor nem gondolja át miket mond
2017. aug. 8. 21:32
 4/15 anonim válasza:
92%

Ilyet akkor se mondunk. Mi lenne ha pl. te mondanál neki hasonló dolgokat? Tedd már helyre a csajt, férfi vagy nem egy nyálgép aki kedveskedik neki állandóan.

Hidd el a lány is jobban fogja magát érezni, ha kicsit keményebben bánsz vele.

2017. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezt normális ember nem csinálja (és egy normális ember ezt el sem tűri! ) Ilyet, amit írsz, hogy mondjon, nem lehet "nem komolyan" mondani. Kinőtt már a "nemszeretlek" dackorszakból (2-3 évesek, illetve tini korúak szokták ezt csinálni, amikor anyu v.mit nem enged) . Ha tűröd, meg is érdemled, de én dobbantanék. Fiatal vagy, találhatsz még NORMÁLIS nőt is!
2017. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
nem lehet h bipoláris szindrómás? :S
2017. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
85%
Kettesnek igaza van! Szerintem szánalmas ha egy fiú ennyi mindent eltűr.. bármennyire szereted, ne hagyd hogy kutyaként bánjon veled! Főleg hogy 28 éves és ennyi esze van
2017. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha hiszti van, akkor fogom a sátorfámat és lelépek, hisztizzen magában. Ha befejezte a durcáskodást és visszatér a normál üzemmódba, akkor tudok vele kommunikálni. A párom is ilyen mielőtt megjön neki, minden szarság miatt veszekszik, kötekedik, de szerencsére ez 2-3 nap egy hónapban, akkor úgy intézem a dolgaimat, hogy ne legyünk túl sokat egymás szeme előtt.
2017. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogyan gondolta?

Egy hisztis pitsa, tudod ki élne együtt ilyennel! Dobd ki és keress értelmes NŐT, ne kislányt - igen, ezek szerint 28 évesen ő még ovis szinten áll).

2017. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy felnött ember meg hiszti közben is kepes kell, hogy legyen megörizni valahol a jozan eszet. En az exszel sokat veszekedtem, volt, hogy a nyelvemen volt, hogy dögölj meg meg gyülöllek, de inkabb nem mondtam ki, mert tudtam, hogy az örökke benne maradna. ( Persze öt ez nem erdekelte, egyszer siman leprostitualtozott, na az pl. a mai napig faj. Föleg, hogy nem szolgaltam ra, annyi törtent vezetes közben nem tudtam neki hirtelen megmondani merre. Ez is pl. a hiszti kategoria)

Azt mondjak ha hisztizik a gyerek, akkor hagyni kell. Szoval a helyedben en annyit tennek, hogy megmondanam neki, hogy amig igy viselkedsz nem kommunikalok veled. Ha megnyugodtal megbeszeljük.

2017. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!