Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek, hogyan kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan kellene reagálnom? Valamelyikőtök volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A vonaton, amivel minden reggel utazom, van egy férfi, aki már többször megbámult, felém nézegetett, de sohasem ült a közelembe. Most pedig ugyanabba a négyes ülésbe ült, amibe én. Néha szintén felém pillantott. Azután másnap ugyanarra a helyre ültem, és láttam, ahogyan felém jön, de más hirtelen beült oda. Az arcán pedig látszott, hogy elég dühös.


Talán foglalkozzak vele, vagy csak bebeszélem magamnak?



2015. jún. 17. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdekled, de nem tudja hogyan közeledjen. Próbálj meg vele szóba elegyedni, ha bejön neked. Vagy várj amíg ö lép.
2015. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan tetszel neki, nyugi elobb utobb lepni fog.
2015. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki, kicsit mutasd meg neki ha neked is bejön nézd te is mosolyogj ilyenek..., aztán lépni fog
2015. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
én 3 hónapja buszozok ugyanazzal a lánnyal akivel minden reggel nézegetjük egymást,de nem léptem és nem is fogok mert sokkal szebbnek tartom őt lányban mint magamat fiúban szerintem ne várj cselekedj :D 25/F
2015. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
ne legyél már ratyi ha megnéz ő is többször nap mint nap akkor tetszel neki kedves 4 es
2015. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
volt már olyan, hogy egy lány ott nézegetett, de már annyira, hogy zavarba jöttem és csak lesütöttem a szemem mert akkor is tovább nézett amikor én is ránéztem ő ezen csak mosolygott másnap pedig a pasijával szállt fel ugyanarra a járatra :D nem rizikózok nagy lebőgésekkel :D
2015. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező! Te nagyon csúnya lány vagy, hogy ennyire nem hiszel a nyilvánvaló jeleknek sem?
2015. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
94%

#7homo lany?


#6 hat atol meg hogy van pasija lehet veled is kikezdene, maskerdes hogy pasija csak megver e vagy megol ha megtudja

2015. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Válaszoló! Nézd már meg, hogy melyik témában vagy, te szerencsecsomag!
2015. jún. 17. 16:19
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor nyiss felé. Kezdeményezz beszélgetést! Nem tartom valószínűnek, hogy csak áltatod magad.
2015. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!