Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzem úgy hogy megváltozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem úgy hogy megváltozott a barátnőm? alig keress fb. on is régen irta mennyire szeret meg minden most meg alig ir 2 éve vagyunk együtt meg féltékeny lettem pedig soha nem voltam az csak valamiért furán érzem magam mint ha nem szeretne .

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 10:36
 1/8 A kérdező kommentje:
ettől függetlenül találkozunk meg minden csak nem tudom olyan fura mert alig keress .
2017. aug. 10. 10:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Személyesen se keres? Mert akkor az baj...
2017. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
meg állandóan fent van fb.n on pedig dolgozik soha nem volt ennyit fent állandóan . nekem meg ez is fura lett amilyen nyugodt voltam meg minden semmi féltékenység nem volt bennem semmi csak valamiért megváltozott bennem valami mint ha úgy éreznem nem szeretne meg mint ha megcsalna
2017. aug. 10. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Dugni akar veled? Vagy ott is kifogásokat talál?
2017. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
avval sincs gond .
2017. aug. 10. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem ülsz le vele beszélgetni?
2017. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mivel lenne jobb ? azt mondta ha nem szeretne már rég nem lenne velem nem tudom lehet én reagálom túl de akkor is fura
2017. aug. 10. 10:59
 8/8 anonim válasza:
Megismert valakit akit izgalmasabbnak tart nálad. Azért van fent annyit mert vele beszélget, így te háttérbe szorulsz. Ha két évig nem voltál az, akkor a féltékenység nyilván nem véletlen a részedről. Ha ez így van az számodra nem sok jót jelent, de persze ez csak feltételezés...
2017. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!