Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha kiderülne, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha kiderülne, hogy a párotok régen megcsalt titeket, de azóta hűséges, és van gyereketek is, együtt maradnátok vele?

Figyelt kérdés
18 éves korom óta együtt vagyok a párommal. Most 27 vagyok, nemrég született a kislányunk is. Nagyon boldog vagyok velük. A párom a férjem is már 5 éve, most már nem tudnám elveszíteni. Tudom hogy szégyen, de 20 éves koromban meghülyültem, hogy a párom jóval tapasztaltabb, eleve van köztünk 8 év. És hogy nem éltem eleget, ami így utólag a legnagyobb hülyeség. Volt egy kb fél évig tartó viszonyom, sose voltam szerelmes abba a pasiba, de a szex nagyon jó volt. Később megbántam, abbahagytuk. Rájöttem hogy halálosan szeretem a páromat, és mindent helyre tudtunk hozni. Kivéve azt, hogy ő nem tud a megcsalásról, képtelen voltam neki bevallani. Amióta megvan a gyerek, mindig csak arra tudok gondolni, hogy ha most megtudná, itthagyna-e. Nagyon bánom, de úgy érzem 7 év alatt bizonyítottam eleget, sokat beletettem a kapcsolatunkba, támogattam a páromat a nehéz időkben. Ő egyben a legjobb barátom is.
2017. júl. 10. 08:17
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
24%

így elsőre olvasva tudván ennyi időt együtt voltunk, lehet volna pár lealjasodós piálós éjszakám (úgymond szünet, v gondolkodás) de nem biztos h elhagynálak.

Persze élesben derülne ki minden, de a közös gyerek számomra elég nagy összetartó erő lenne.

Én azt mondom h valld be neki, mert szemmel láthatólag téged ez emészt belűről.

2017. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Diavolino44 ***** válasza:
87%
Gerinctelen, undorito, fereg dolog amit tettel. S a kerdesed is teljesen egoista, "mi lesz velem?" Ha eddig magadba tartottad, akkor ezutan is tartsd magadba, azzal teszel a legnagyobb szivesseget neki, persze csak ha a cukormaz amit irtal igaz. Fel ev amugy is eleg tudatos dolog, nem egy berugott ejszakarol van. Nalam mennel a levesbe, ha ez kiderulne, az tuti.
2017. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Férfiként azt mondom ne mond el neki. Értem, hogy mardos a lelkiismeret furdalás, és ha elmondod, akkor te megkönnyebbülsz, de ezzel csak azt éred el, hogy a feszültséget áthelyezed őrá, neki lesznek álmatlan éjszakái, ő fog szenvedni, hogy mit is tegyen. Ez nem lenne túl korrekt nem gondolod?
2017. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%
2-kal egyet értek. Nehogy már azért kezdjünk el sajnálni mert gyerek is van és félsz, h így is elhagy... Fél év az hosszú idő, és bár én nem lépném meg, de a legelső nap amikor megtörtént volna a dolog, már akkor bántam volna, nem fél év múlva... Te nem bántad, csak max. meguntad a dolgot, vagy féltél a lebukástól. Ennyi. Ne gyere azzal, h fél év után jöttél rá, h szereted mert kamu. Nekem is millió alkalmam lett volna megcsalnom a páromat, de már a gondolat is bántott, nem méghogy meg is lépjem... Szerintem ez az igaz szerelem, h lenne rá alkalom de mégsem léped meg mert feltudod akkor mérni a dolgokat... Szerintem most már tartsd magadba és magadat tedd tönkre mint a párodat. A gyereket meg sajnálom!
2017. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
36%
@1: igen, emészti öt, hat had eméssze inkább a férfit, hiszen a pasi lépett félre megérdemli a szenvedést, a kérdező had könnyebbüljön meg. Logikus :)
2017. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
5. Nem tudom lehet én értettem félre, de szerintem itt a kérdező NŐ lépett félre és nem tudja, h elmondja-e a férjének az évekkel ezelőtt történteket...
2017. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Egyetlen megcsalást meg tudnék bocsájtani, de könyörgöm, itt egy féléves viszonyról van szó! A szex nagyon jó volt? Mi vagy Te, valami ösztönlény? Ha az ennyire fontos volt, miért nem hagytad el a párod a szeretőd miatt?

Én biztos elhagynálak.

Csóri gyereketek is...

2017. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
34%
6: igen. Ennek szólt az irónia. Nehogy már a vétkes fél könnyebbüljön meg, azon az áron, hogy az ártatlan rá helyezi a terhet
2017. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
21%
5@ Igen, aztán már leesett, h irónia és igazad van!
2017. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy maradnék.
2017. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!