Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordult már, hogy párja olyasmit szeret benne, rajta, amit ő saját magán utál?

Figyelt kérdés
Sosem voltak sajnos feszes cicijeim, már kamaszkoromban is frusztráltak, takargattam őket. Szültem egy gyereket, elváltam, s most egy új, ígéretes kapcsolatban vagyok, de. A melleim így 32 éves koromra, szülés után szerintem iszonyatosan lógnak, ráncosak, csúnyák, s még a bimbóudvaraom is rondán nagyok. Elhatároztam a plasztikázást, gondolván, hogy a párom is örül majd neki, mire kiderült, hogy számára állítólag pontosan az én, vagyis az ilyen mell vonzó, s azt mondja, meg ne plasztikáztassam, mert a műcicik számára nem kívánatosak. Óriási konflktus, mert az ő igényei és az én jóérzésem durván nem talákozik. Mit szóltok, valakinek van hasonló esete?

2017. aug. 10. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Picik a melleim, de ő épp ezt imádja bennem :)


Az exem meg műttetni akarta, mert neki nem tetszett.

2017. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a férjem orrát. Hatalmas, kicsit ferde is, csontos, ő kifejezetten utálja. Szerencsére nem akarja megműttetni, de nekem is nagyon-nagyon hiányozna, ha nem ilyen lenne az orra. Én nagyon szeretem. Esetleg valami középút? Egy kisebb cici, kisebb korrekció? Csak felvarrás de implantátum nem? Beszélgessetek sokat, keressétek a középutat! Más okosat sajnos nem tudok javasolni.
2017. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, sok beszélgetéssel elért középutas megoldás kellene, csakhogy a házasságom azért ment épp tönkre, mert azok a középutak valahogy mindig a volt férjemhez közelebbiek voltak.

2017. aug. 10. 13:59
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

A kérdés, hogy mi a bajod a melleiddel. Ha az, hogy neked nem tetszik, akkor ez nyilván ellentét a pároddal. Ha az, hogy esetleg másnak nem tetszik, akkor a párod hozzáállása segíthet abban, hogy elfogadd/jól érezd magad így.

31/f

2017. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A te konkrét helyzetedben én azért műtetném meg, mert engem zavar a mellem. Én különböző számomra mérhetetlenül ocsmány bőrelváltozást műtettem meg, ami mások szerint egyébként nem is volt lényeges, de én nagyon rosszul éreztem magam tőle. Az ilyenekben ne köss kompromisszumot, mert ez a te tested, egy életed van, élvezd már úgy, ahogy neked tetszik és nem másnak. Értem, hogy ígéretes kapcsolat, de akkor most csak azért minden áldott nap fintorogva néznéd magad a tükörben, mert neki tetszik?
2017. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sztem sokan vagyunk így. Nekem is lóg pl. a mellem, rondának tartom, neki mégis így tetszik.


De pl. azt sem bírom magamon, hogy karikásak a szemeim meg hogy olyan kevéssé dús a hajam, hogy néha kilóg alóla a fülem, szte meg cuki.


De fordítva is így van... sztem a mélyebb homlokráncai nagyon vonzóak és a nagylábujján levő anyajegy is tök különleges, ő meg ezeket ki nem állhatja magán.

2017. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb válaszokat.

Egyértelműen nekem nem tetszik, utálom magamat látni a fürdőszobai tükörben fedetlen mellekkel: egy egész elfogadhatóan kinéző nőn drámai bőrzacskókat látok kifegni.

Igen, a kapcsolat ígéretes, de ez a helyzet elbizonytalanít, mert ő olyan erősen protestál a plasztika ellen, hogy olyan érzésem van, mintha csak a szerencsétlen melleimre lenne rákattanva.

Persze majd ez is megoldódik, mint általában minden.

2017. aug. 10. 14:26
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Elfogad és szeret úgy, ahogy vagy. Úgy, ahogy te nem tudod magad. Ez sokat elmond, nem érzed?
2017. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én mindig is a hasamat utáltam. Még akkor sem volt teljesen lapos, amikor diétával nádszál vékonyra fogytam 3 éve...


Szerencsére a barátom imádja, annak ellenére, hogy most már a többi részem sem annyira nádszál. Nem lettem kövér, de azért szedtem fel, és azóta még egészségesebbnek is érzem magam.


21/L

2017. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem "kapafogam" van, mindig utáltam, a párom meg kifejezetten aranyosnak tartja, és szereti hogy ilyen.

A párom meg sántikál, ő maga ugyan megbékélt vele és nincs problémája a dologgal, de mások bántották már ezért, nekem pedig nagyon tetszik így, konkrétan szeretem ezt benne.

2017. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!