Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek párkapcsolatban, hogy a saját hobbitokról, érdeklődési köreitekről inkább nem beszéltetek, mert a párotokról azt feltételeztétek, hogy túl gagyinak gondolná?

Figyelt kérdés

Jó-jó, előbb-utóbb ugye minden kiderül, de most konkrétan a párkapcsolat elejére gondolok.


Szóval jó néhány férfitársamnak egészen biztosan vannak ilyen-olyan hobbijai. Némelyik vagánynak számít, a másik túlságosan gyerekes elfoglaltság, némelyiknek nincs is konkrétan értelme, de szívesen űzitek, mert abban lelitek örömötöket.


Nyilván a menőnek számító hobbikról szívesen beszél egy férfi a nőnek, áradozik róla, büszkélkedik vele, beszámol az elért sikerekről, eredményességről... de mi van azokkal a hobbikkal, amik - hát valljuk be -, nem éppen publikusak, és nem nagyon szeretné az illető nagydobra verni?


2015. jan. 14. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő, már már túl menő vagyok. Sokkal inkább az arcomból szoktam visszavenni. Bár nem mindig sikerül.
2015. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont hogy jobb szeretem a nem-vagány hobbikat illetve a rossz tulajdonságaimat az előtérbe helyezni az elején, hogy tudja mire vállalkozik, ne kelljen fél évig vitázni azon hogy milyen vagyok, tudja az elején, akkor ne merjen szólni érte később :D
2015. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet közölni az ilyesmit, ha nem is az első randin, de amikor felmerül az ismerkedésnél, kapcsolatépítésnél. Nem tudok elképzelni, olyan hobbit amit titkolni kellene.
2015. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!