Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres? Miért kerül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Miért kerül? Mi ez a hirtelen változás nála? 22F

Figyelt kérdés

Egészen múlt hétig tök jól megvoltunk a csajjal. Ha együtt vagyunk, minden jól máküdik. Sőt, ő kért találkozót, hívott el ide-oda, írt MSN-en szépeket. Éreztem rajta, hogy vonzódik hozzám.


Én is hozzá, de annyira nyíltan nem mutattam ki, úgyértem nem mint egy mártír, szal nem koslattam utána, nem hívogattam meg semmi olyan "túlzott" zaklatás.


És egyik napról a másikra el kezdett mellőzni.


Van barátja, teszem hozzá. Több mint egy év van mögöttünk, de a csaj és mások elmondása alapján is szar a kapcsolatuk.


Lehet hogy azért mellőz, mert amit irántam érez (vonzódás v. szerelem) bűnnek tartja, és megpróbál kiverni a fejéből?


Meg fogom kérdezni, de egyenlőre nincs rá alkalmam még pár napig.


Szerintetek? Mi lehet....


2010. máj. 24. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontos választ mi nem tudunk adni,de szerintem nem akarja megcsalni a barátját.
2010. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az van hogy barátkozni akar veled. Ennyi. Te se akarj tőle többet!
2010. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha barátkozni akarna, miért kerül? Simán írhatna olyan SMS-t, hogy "na mi van veled" - vagy MSN-en is haverkodhatnánk, plusz nem kéne mindig rejtve fellépnie MSN-re....


Plusz én nem adtam semmi jelét annak, hogy igazán akarnék tőle komolyat, pont azért, nehogy amiatt kerüljön...

2010. máj. 24. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az bántotta, hogy mindig ő "futott" utánad, te pedig nem adtál jelét annak, hogy te is benne vagy a dologban.
2010. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a baja, hogy Te nem nagyon érdeklődtél iránta, amikor Ő igen ... és azt hiszi, hogy nem is akarsz Tőle semmit ... ezért inkább megpróbál elfelejteni.
2010. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fura...ugye én féltem attól, ha nagyon kinyílvánítom, mit érzek, elijesztem, és miattam lesz az, ami most van.


Ezért úgy csináltam, hogy hagytam, hadd keressen ő, és keresett is. Amikor viszont ketten voltunk, azért volt hogy mondtam olyanokat, vagy úgy néztem rá, amit egy olyan srác mond, akinek tetszik egy csaj.


Inkább azt mondanám tehát, hogy kétértelmű voltam vele.

2010. máj. 24. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor Ő meg lehet, hogy nem értette, mit is akarsz Te.
2010. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tehát mivel 2 értelmű voltam, nem tudta eldönteni, hogy én mit is akarok, és ezért inkább kerül.


Jogos, bár még mindig nem tudom vajon ő hogyan látta a kettőnk kapcsolatát. Egy ismerősöm szerint, aki mindent tud rólunk, és mindig igaza volt eddig majd mindenben, ha tanácsot kértem, szóval szerinte érez vmit irántam a lány.

2010. máj. 24. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!