Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le magam?

Figyelt kérdés
Annyira féltékeny vagyok, hogy áljak le vele? Megőrülök, nem bírom, néha be is szólogatok miatta, nem durván, csak megjegyzéseket teszek. Mindig megfogadom magamnak, hogy nem leszek ilyen. Kérlek segítsetek! Én nem akarok ilyen lenni! Ezzel mindkettőnket kicsinálom! :( Hogyan nyerhetném el a belső békémet?
2017. aug. 11. 21:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok... :/
2017. aug. 11. 21:11
 2/8 A kérdező kommentje:
vagyis... ebben az egy dologban kislány...
2017. aug. 11. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az már egy nagyon szép dolog, hogy szeretnél ezen változtatni.


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a párodról.

Nézd meg légyszíves ezt az előadást, hasznos lesz számodra:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


Magadban kell leküzdened, szeresd magad, hidd el, párodnak csak te kellesz, és úgy szeret téged, ahogy vagy. :)

2017. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos èn is ilyen féltékeny vagyok. Nekem se jó, próbálom lefoglalni magam és elfelejteni a múltat.


Miert vagy az?

Meg kell keresni az okát es abból kiindulni.

2017. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezzel a kérdéssel tényleg engemet is kicsináltál.


Kire, mire vagy féltékeny? A párodra? Gondolom az utóbbi!


Alaposan át kell beszélni ezeket a konfliktusokat, és egy működő megoldást találni rá.


A belsőbékédet neked kell helyreállítani. Mi nem tudhassuk hogy nektek mi a jó vagy rossz!

2017. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bence_ ***** válasza:

Jól mondja.

Féltékenység, önbizalom hiány.

Nem szereted magad és ezért el sem hiszed, hogy szerethető vagy.

2017. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolj. Mikor nyugodt vagy, adj magadnak megértést s érezd máshigy. Nem elég megfogadni. Foglalkozz vele, adj elmédnek poziíltíclv felül író energiákat. E felül írást rendszeresen gyakorold, vége felé, már reflex szerűen nem féltékenykedés fog jönni, hanem amit gyakoroltál( ajánlom elfogadást, szeretetet).
2017. aug. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen azoknak, akik segíteni próbáltak.


Szerintem csinált több dolgot, ami miatt féltékeny lehetek (lányhavernál alvás, tartotta vele a kapcsolatot sokáig, úgy hogy csak utólag tudtam meg, elszólások - más nőket dícsért nekem külsőleg-belsőleg, ilyesmik)


Ezeket próbálta nekem megmagyarázni, hogy miért volt, és hogy nem akart velük rosszat, de nem tudom magammal megértetni, hogy ez csak a múlt, most velem van. Mivel mi a garancia arra, hogy nem is lesz lenyűgözve más nők által soha? Én sosem adtam neki okot féltékenykedésre, és ő nem is félt engem, ami amúgy ugyanúgy kicsit rosszul esik, mert többször hangoztatja, ha engem vinni akarna valaki akkor nyugodtan vihetne és nem állna az utunkba. Hát, kösz.


Akkor lehet, kapok az alkalmon.


Na most a fentiek alapján nem tudom miért érezném magam különlegesnek. Pedig az is el van mondva nekem, hogy az vagyok, de ha 800 másik emberrel vagyok különleges, akkor gondolom annyira nem vagyok az.

2017. aug. 16. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!