Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyen érzem magam, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen érzem magam, mert egyedül vagyok, de ugyanakkor tudom, hogy felesleges is lenne párkapcsolatra törekednem, mert az önértékelésem és az önbizalmam is nulla. Hogyan állítsam le a szülőket, hogy erről kérdezősködjenek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy ez a te dolgod, és ha majd úgy alakul akkor lesz valakid.
2014. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gondolom lány vagy.
2014. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki ezzel tisztában van, az tud is ellene tenni, hogy ne legyen egyedül, nem értem ezeket a kérdéseket!!!!!
2014. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés,az a baj hogy sehogy.Az enyémek se állnak le vele,pedig már ötezerszer elmagyaráztam nekik.
2014. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért mert önértékelést vagy önbizalmat nincs honnan szerezni, viszont addig meg kapcsolatba belemenni sem érdemes, szóval ördögi kör.
2014. febr. 26. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Önértékelést és önbizalmat nem csak kizárólag kapcsolat útján lehet növelni.
2014. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan?
2014. febr. 26. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nem igaz, olvass el egy Csernus könyvet, mondjuk a fájdalom arcait és megkapod a válaszokat, nekem segített.
2014. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

olyan is lehetséges, hogy csak e terén ne legyen önbizalmad

akkor mi van ?

2014. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!