Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv nagy problémában vagyok 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dani50 kérdése:

Üdv nagy problémában vagyok 5 éve vagyok együttva párommal 20 éves én 27 megcsalt mit tegyek?

Figyelt kérdés
lett volna egy gyerekünk orvisi hiba miatt holtan született 8. Hónapra orvosi hiba miatt de most mindvezek után volt 3 hete egy 4 napos szünetünk amikor nem voltunk együtt ő ezt mondja az idő alatt lefeküdt egy másik sráccal azt mondta nem volt jo végig rám gondolt és engem szeret velem skar maradni jelzem én vettem el a szüzességét ez előtt nem lépett félre higy kegyen most?
2017. aug. 12. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Tehát van egy barátnőd, aki 20 éves, épphogy most kezd felnőni, 15 éves kora óta veled van együtt, életében nem volt más férfihoz köze előtted, ráadásul érte egy olyan trauma, amivel egy érett, felnőtt nő sem biztos, hogy meg tud küzdeni?
2017. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi döntsük el? Neked kell eldöntened, hogy meg tudsz-e bízni benne a továbbiakban.
2017. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Nagy sikered lehetett 22 évesen, hogy összeszedtél egy 15 éves kislányt akit épp csak kiköpött magából az általános iskola. :D

Ez a történet több sebből is vérzik ettől eltekintve is. Kezdve azzal, hogy "szüneteltetek" egy ekkora trauma után amit közösen kellett volna feldolgozni, azt, hogy rögtön beleült más **szába, miután elveszítette a gyerekét, ráadásul azt állítja, hogy téged szeret?!


Primitívek vagytok mind a ketten. Oldjátok meg egymás közt, mert más értelmes ember nem sűrűn fogja tolerálni ezeket a dolgaitokat.

2017. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Még szerencse, hogy nem sikerült szaporodnotok.
2017. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem!
2017. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Eldontod hogy el tudod e fogadni hogy más farka volt a szájában. De ha 15 volt mikor összejöttetek akkor úgyis le fog lépni.
2017. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak nem igen van jövője.

Most elkezdhetném indokolni, hogy 4 nap alatt összeszed valakit, hogy elveszítettetek egy gyereket, stb ... de nem az én dolgom.

2017. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Én azért föltenném neki a Nagy Kérdést, miszerint hány fszra akar még rápróbálni elköteleződés előtt?


Merugye... az tisztán látszott, hogy "élni akar", csak nem jött össze így elsőre... Szóval ha annyira körbe akarja járni a várost, akkor inkább menjen isten hírivel, mint hogy a hátam mögött szaporítsa a luksógorokat.

2017. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
anno 22 évesen képes voltál egy 15 éves kislánnyal összejönni és út k#rogatni ... ez a szégyen nem a barátnőd :'D
2017. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
16 mult amikor összejöttünk èn neg bem voltam mèg 22 a babát 2 ève vesztettük el ezelőtt a szünet előtt vásároltam lakást a jövőt èpitettük nos ez ugy volt hogy munkábol hazaèrve minden jó volt 10 perc mulva meg kitalálta hogy nem akar velem lenni magyar állampolgárok vagyunk amugy ès egy roma sráccal feküdt le ha ez jelnt valamit
2017. aug. 13. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!