Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbi problémában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi problémában nem találom az igazságot. Szerintetek hogy lehetne ezt megoldani? 17L

Figyelt kérdés
Barátom bejelentette hogy az egyik haverja elhivott minket egy hétre a Balatonra. A nyaralás résztvevői lennének a barátom haverja és annak két unokatestvére az egyikbe ráadásul a barátom 8 évig szerelmes volt. Én erre azt reagáltam hogy elmegyek de nem fogok azokkal a lányokkal akikbe évekig szerelmes volt jópofizni. Majd a minap kitalálta hogy én nem mehetek, mert a haverjával akar lenni aki egyedül megy mert nincs barátnője, és ezt igazságtalannak érzem mert ha mindenkinek akinek van barátnője az ott lesz én meg nem. Hiába mondtam a barátomnak többször is hogy rosszul esne ha én nem mehetnék velük, és megígértem h a társaságba is beilleszkednék, de ezek után sem szeretné hogy menjek.
2015. ápr. 20. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg leszel csalva! Cheat Alert! Óvszert csomagolj a srácnak!
2015. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Interferencia ***** válasza:

A kérdés alapján tartottam a fogalmazásodtól, de örvendve nyugtáztam, hogy érthetően írtál.


Amúgy gyanús nekem a dolog...

2015. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

szeretne egy kis etyepetyét a régi idők emlékére


vagy egy jó négyest

2015. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit vársz? A barátod haverja hívott el benneteket, gondolom elsősorban a barátodat, ő megajánlotta, hogy menjél, te egyből elkezdtél rinyálni, hogy te ott nem fogsz senkivel sem jópofizni akikbe még két éves korában szerelmes volt a barátod, hát most csodálkozol, hogy ilyen előadás után nincs kedve taccsra vágni az egész nyaralást?


Máskor gondolkodj mielőtt kinyitod a szádat.

2015. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs igazság a Földön.
2015. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

De van igazság, csak nem hü.lyék közt kell keresni. :D

Hát, szerintem ez enyhe célzás, hogy kocc van neked, valószínűleg vége ennek a kapcsolatnak.

2015. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!