Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Van egy lány, elkezdünk beszélgetni messengern és ő is kérdezett meg én is.utána egyszercsak amior irtam többet meg sem nézte az üzenetemet,de a chat kiirta hogy kék pipa vagyis kézbesitve.na ennek már 5 napja.lehet hogy valami baja van a chatnek és nem jelzi ki neki? De akkkor miért irta ki hogy kézbesitve? Amugy ilyen már volt a barátokkal is régen hogy ezt csinálta a chat.vagy lehet direkt nem nézi meg?
2017. aug. 13. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán nem akarja megnyitni, vagy "véletlen" elfeledkezett róla, hogy válaszoljon, jobb dolga van..
2017. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig olyan kedves volt
2017. aug. 13. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld. Én is jártam már így férfival.

Nem esett jól, de el kellett fogadnom. Inkább időben derüljön ki, hogy nem vesz komolyan, még mielőtt beleszeretnél.

2017. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Késő.nehezen ismerkedő vagyok.kb 1 honapja akarok neki irni.most rászántam magam és ez lett.5 mondatot beszéltünk.ennyi kevés ahoz hogy igy leszrj egy embert
2017. aug. 13. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Talált nálad jobbat, téged meg lepattintott. Keress mást, ezt a libát meg hagyd a 3,14csába.
2017. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Számalmas kis....
2017. aug. 14. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!