Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret? Vagy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? Vagy most mi ez ami köztünk van? (gondolom unalmasak az ilyen tipusú kérdések, de kíváncsi vagyok a kívül állók meglátására)

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt.Először csak barátok voltunk aztán kb fél év múlva összejöttünk.Először amikor barátok voltunk,már akkoris nagyon kedvemtem és szerettem(nem szerelemből) bár ha megbántott volt hogy sírtam 1x miatta.Amikor megláttam a városban először,és mellettem jött el a szeme szinte elvarázsolt.Megálltunk barátnőmmel és szószerint remegett a lábam.Ilyen még soha nem fordult elő velem..Na de a lényeg hogy az elején nagyon szerettük egymást még egy éve sem voltunk együtt amikor ő tervezgetett velem a jövőre nézve..Csak így visszamenőleg kb egy fél éve nagyon sok a vita..most meg főleg...Egy hétig megvagyunk,aztán összeveszünk valamin és szakítunk mondván hogy vége...Most egy hete sincs hogy ez volt megint,mondtam neki hogy fejezzük be ennek így nincs értelme..Aztán ő felhívott,"kibékültünk" elvoltunk kb 3 napig csókolóztunk sokat..főleg ő akarta pedig ezelőtt nagy nehezen viszonozta csak ha odabújtam hozzá.Aztán vmelyik nap kinyögi hogy "amúgy mi nem vagyunk együtt csak így néha kijövünk " előtte meg becézgetve szólított meg,utána rá meg puszit kért:D nem tudok rajta mostmár végképp kiigazodni...Úgy érzem tudnám "nélkülözni" mert ahogy viselkedik szerintem csak szórakozik,de mégis jól érzem magam ha mellettem van mert talán megszoktam,nemtudom...Írjatok véleményt hogy szerintetek mért csinálja ezt/mit érezhet?köszi a válaszokat
2010. máj. 24. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak játszik veled! Állítsd választás elé: vagy együtt vagytok, vagy külön! Akármennyire fáj, ha ő csak játékként néz rád arra az esetre, ha nem talál épp magának egy csajt, akkor nem kellessz neki. Fogadd el! Keress mást! Ha meg mindenképpen meg akarod tartani akkor veszekedénél adj neki igazat (ha nincs is neki, akk is!)
2010. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ennyire alázd meg magad könyörgöm...

hagyd a sutyiba

2010. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!